X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury a przebudzenie się nad ranem
Odpowiedz

Mierzenie temperatury a przebudzenie się nad ranem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie o mierzenie temperatury. Normalnie budzę się ok. 7 i wtedy mierzę temperaturę. Ostatnio jednak budziłam się kilka razy ok 5 i chwilę leżałam zanim znów zasnęłam. Nie wstawałam z łóżka ani nic. Czy w takim wypadku powinnam mierzyć temperaturę o 5? Czy jeśli zmierzę normalnie o 7 to będzie nieprawidłowy?

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam pytanie bo mam dokladnie tak samo;) czasem sie przebudzę dwie godziny, godzine przed budzikiem i co wtedy? ja jak sie juz obudze to zmierze i zaznaczam inna godzine na wykresie.

  • ana909 Ekspertka
    Postów: 350 85

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli często się budzicie to ustawcie sobie budzik np na 4 a potem spokojnie jeszcze można dospac :)

    Kocham Cię córeczko ❤
    Alicja 3820g i 54cm ur. 28.09.2016 r ❤❤❤
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem, czy budzik pomoże bo mam kota, który mnie budzi kiedy sam wstanie. Zauważyłam, że jak mierzę temperaturę ok 5-5.30 to mam 35.9 a jak o 7 to 36.3. Dwa dni pod rząd zmierzyłam o dwóch porach i miałam taki sam wynik.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo i tez sie zastanawiałam, ktora temperature zaznaczac.

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Karolcia86 Koleżanka
    Postów: 61 17

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pewne wątpliwości co do sposobu zaznaczania temp. na wykresie i prosiłabym o wyjaśnienie, bo nie ukrywam to mój pierwszy cykl i mam mieszane uczucia.
    Jeżeli zmierzona temp. wskazuje np. 35,65 lub np 36,67 to czy dokonujecie zaokrąglenia np. 35,65= 35,6 lub 36,67 = 36,7? Czy zaznaczacie tak, jak wskazuje?

    Z góry będę wdzięczna :*

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia86 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pewne wątpliwości co do sposobu zaznaczania temp. na wykresie i prosiłabym o wyjaśnienie, bo nie ukrywam to mój pierwszy cykl i mam mieszane uczucia.
    Jeżeli zmierzona temp. wskazuje np. 35,65 lub np 36,67 to czy dokonujecie zaokrąglenia np. 35,65= 35,6 lub 36,67 = 36,7? Czy zaznaczacie tak, jak wskazuje?

    Z góry będę wdzięczna :*



    Wszystko zaznaczaj dokladnie tak jak Ci wychodzi. Dlatego termometr ma byc dokladny by bylo widac nawet najmniejsze odchylenia ;)

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Karolcia86 Koleżanka
    Postów: 61 17

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridakahlo bardzo dziękuję, zatem muszę czekać na dalszy rozwój, może coś się zmieni. A jak u Ciebie przebiegają starania?

  • Noeli Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie odnośnie mierzenia temperatury.
    Mierzę temperaturę o stałej porze, dziś jednak przebudziłam się wcześniej i postanowiłam sobie ją zmierzyć. Wyszło mi 36,63 poszłam spać dalej i jak się obudziłam już o prawidłowej porze (było to ok 1.5h później), o tej co zwykle mierze, temperatura wskazała mi już niecałe 36,86. Którą temperaturę mam brać pod uwagę?

    km5sqtkf7r0h04nm.png
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 31 maja 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugą :)

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • Mendy Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam pearly i tam jest "granica godzinowa" do 3 godzin przed i 3 godzin po godzinie ostatniego mierzenia. Czyli jak mierzyłam np. wczoraj o 7.30, to jutro mam możliwość mierzenia od 4.30 do 10.30. W tym przedziale. Jeżeli mierzycie trochę wcześniej, to myślę, że i tak powinno być ok. Ja w OF wpisuję stałą godzinę, bo wtedy mi nie bierze pod uwagę tych godzin, a wgl. mnie powinien :)
    Ja mam problem jak na przykład rano się zerwę po jakimś śnie i oderwę głowę od poduszki :P nie wiem czy powinnam wtedy mierzyć, ale mierzę. Tylko po takim zerwaniu leżę sobie jeszcze trochę.

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 1 lipca 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, to pearly to niezly komputerek :) i za niezłą cene :,D

    Mendy, robie tak jak Ty :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Niika79 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może zerknąć na mój wykres? nie wiem co myśleć o 2-dniowym spadku temp. Ból w podbrzuszu taki ciągnący w dół,jakbym "pełna" była i mam takie wrażenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:06

    chcę znowu być mamą
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niika, chyba musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ