Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury o innej porze
Odpowiedz

Mierzenie temperatury o innej porze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 1 lutego 2017, 17:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, chciałam się Was poradzić w jaki sposób zmierzyć temperaturę jeżeli nie zrobiłam tego rano. Miałam termometr rtęciowy i mierzę temperaturę zawsze o 6 rano. Niestety dzisiaj zahaczyłam nim o szafkę i stłukłam go zanim zmierzyłam temperaturę. Ponieważ do pracy miałam na 8, nie miałam możliwości żeby kupić rano nowy (to był jedyny jaki nadawał się do tego celu, inne są niedokładne). Nie chciałabym pomijać pomiaru, możecie mi coś doradzić? Kiedyś czytałam że przed pomiarem o innej porze godzina odpoczynku leżąc daje miarodajne efekty. Czy lepiej sobie darować?

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 lutego 2017, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  inna godzina mierzenia to pól godziny, najwyżej godzinę, a nie wieczorem...
  Przeraziłaś mnie tym stłuczeniem... wiesz, że to mega toksyczne? :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 lutego 2017, 16:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny mam takie pytanie. Mój mąż wstaje o 6.00 do pracy ja trochę później. Jednak jak On wychodzi to wstaję idę się wysikać a przy okazji mierzę sobie temperaturę. Następnie wracam do łóżka i śpię jeszcze ok. 2 godzin. Gdy wstaję mierzę temperaturę jeszcze raz. Ta wcześnie rano jest zawsze niższa o 2 stopnie. I tak naprawdę nie wiem którą uważać za właściwą... Kombinuję tak, że wyciągam średnią między pierwszą i drugą i taką wpisuję w wykres... Ale może nie ma potrzeby bym mierzyła tej pierwszej? Jak myślicie? Mówi się, że powinno się tą pierwszą. Ale pierwszą pierwszą, czy pierwszą gdy już tak całkiem wstaje i zbieram się do pracy...

 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 8 lutego 2017, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Taka rtęć nie jest toksyczna, opary tak, w postaci ciekłej taka ilość mogłaby zostać połknięta i nic by się nie stało, posprzątałam bałagan i po kłopocie, zastanawiało mnie tylko mierzenie temperatury o późniejszej porze, po całym dniu aktywności.

  Agnesqe, najlepiej byś robiła mierząc temperaturę przed pójściem do łazienki

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • *Sylwia Autorytet
  Postów: 3869 1341

  Wysłany: 14 lutego 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  polecam termometr owulacyjny geratherm bezrtęciowy. Bardzo wygodny i dokładny. :-)

  atdcanliv9ygvyve.png
  atdcx1hprp2ewink.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego