X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury o innej porze
Odpowiedz

Mierzenie temperatury o innej porze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałam się Was poradzić w jaki sposób zmierzyć temperaturę jeżeli nie zrobiłam tego rano. Miałam termometr rtęciowy i mierzę temperaturę zawsze o 6 rano. Niestety dzisiaj zahaczyłam nim o szafkę i stłukłam go zanim zmierzyłam temperaturę. Ponieważ do pracy miałam na 8, nie miałam możliwości żeby kupić rano nowy (to był jedyny jaki nadawał się do tego celu, inne są niedokładne). Nie chciałabym pomijać pomiaru, możecie mi coś doradzić? Kiedyś czytałam że przed pomiarem o innej porze godzina odpoczynku leżąc daje miarodajne efekty. Czy lepiej sobie darować?

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inna godzina mierzenia to pól godziny, najwyżej godzinę, a nie wieczorem...
    Przeraziłaś mnie tym stłuczeniem... wiesz, że to mega toksyczne? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie. Mój mąż wstaje o 6.00 do pracy ja trochę później. Jednak jak On wychodzi to wstaję idę się wysikać a przy okazji mierzę sobie temperaturę. Następnie wracam do łóżka i śpię jeszcze ok. 2 godzin. Gdy wstaję mierzę temperaturę jeszcze raz. Ta wcześnie rano jest zawsze niższa o 2 stopnie. I tak naprawdę nie wiem którą uważać za właściwą... Kombinuję tak, że wyciągam średnią między pierwszą i drugą i taką wpisuję w wykres... Ale może nie ma potrzeby bym mierzyła tej pierwszej? Jak myślicie? Mówi się, że powinno się tą pierwszą. Ale pierwszą pierwszą, czy pierwszą gdy już tak całkiem wstaje i zbieram się do pracy...

  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 8 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka rtęć nie jest toksyczna, opary tak, w postaci ciekłej taka ilość mogłaby zostać połknięta i nic by się nie stało, posprzątałam bałagan i po kłopocie, zastanawiało mnie tylko mierzenie temperatury o późniejszej porze, po całym dniu aktywności.

    Agnesqe, najlepiej byś robiła mierząc temperaturę przed pójściem do łazienki

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam termometr owulacyjny geratherm bezrtęciowy. Bardzo wygodny i dokładny. :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ