Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury o innej porze
Odpowiedz

Mierzenie temperatury o innej porze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 1 lutego 2017, 17:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, chciałam się Was poradzić w jaki sposób zmierzyć temperaturę jeżeli nie zrobiłam tego rano. Miałam termometr rtęciowy i mierzę temperaturę zawsze o 6 rano. Niestety dzisiaj zahaczyłam nim o szafkę i stłukłam go zanim zmierzyłam temperaturę. Ponieważ do pracy miałam na 8, nie miałam możliwości żeby kupić rano nowy (to był jedyny jaki nadawał się do tego celu, inne są niedokładne). Nie chciałabym pomijać pomiaru, możecie mi coś doradzić? Kiedyś czytałam że przed pomiarem o innej porze godzina odpoczynku leżąc daje miarodajne efekty. Czy lepiej sobie darować?

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 lutego 2017, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  inna godzina mierzenia to pól godziny, najwyżej godzinę, a nie wieczorem...
  Przeraziłaś mnie tym stłuczeniem... wiesz, że to mega toksyczne? :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 lutego 2017, 16:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny mam takie pytanie. Mój mąż wstaje o 6.00 do pracy ja trochę później. Jednak jak On wychodzi to wstaję idę się wysikać a przy okazji mierzę sobie temperaturę. Następnie wracam do łóżka i śpię jeszcze ok. 2 godzin. Gdy wstaję mierzę temperaturę jeszcze raz. Ta wcześnie rano jest zawsze niższa o 2 stopnie. I tak naprawdę nie wiem którą uważać za właściwą... Kombinuję tak, że wyciągam średnią między pierwszą i drugą i taką wpisuję w wykres... Ale może nie ma potrzeby bym mierzyła tej pierwszej? Jak myślicie? Mówi się, że powinno się tą pierwszą. Ale pierwszą pierwszą, czy pierwszą gdy już tak całkiem wstaje i zbieram się do pracy...

 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 8 lutego 2017, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Taka rtęć nie jest toksyczna, opary tak, w postaci ciekłej taka ilość mogłaby zostać połknięta i nic by się nie stało, posprzątałam bałagan i po kłopocie, zastanawiało mnie tylko mierzenie temperatury o późniejszej porze, po całym dniu aktywności.

  Agnesqe, najlepiej byś robiła mierząc temperaturę przed pójściem do łazienki

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 lutego 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  polecam termometr owulacyjny geratherm bezrtęciowy. Bardzo wygodny i dokładny. :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ