Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury o innej porze
Odpowiedz

Mierzenie temperatury o innej porze

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 1 lutego 2017, 17:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, chciałam się Was poradzić w jaki sposób zmierzyć temperaturę jeżeli nie zrobiłam tego rano. Miałam termometr rtęciowy i mierzę temperaturę zawsze o 6 rano. Niestety dzisiaj zahaczyłam nim o szafkę i stłukłam go zanim zmierzyłam temperaturę. Ponieważ do pracy miałam na 8, nie miałam możliwości żeby kupić rano nowy (to był jedyny jaki nadawał się do tego celu, inne są niedokładne). Nie chciałabym pomijać pomiaru, możecie mi coś doradzić? Kiedyś czytałam że przed pomiarem o innej porze godzina odpoczynku leżąc daje miarodajne efekty. Czy lepiej sobie darować?

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 lutego 2017, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  inna godzina mierzenia to pól godziny, najwyżej godzinę, a nie wieczorem...
  Przeraziłaś mnie tym stłuczeniem... wiesz, że to mega toksyczne? :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 lutego 2017, 16:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny mam takie pytanie. Mój mąż wstaje o 6.00 do pracy ja trochę później. Jednak jak On wychodzi to wstaję idę się wysikać a przy okazji mierzę sobie temperaturę. Następnie wracam do łóżka i śpię jeszcze ok. 2 godzin. Gdy wstaję mierzę temperaturę jeszcze raz. Ta wcześnie rano jest zawsze niższa o 2 stopnie. I tak naprawdę nie wiem którą uważać za właściwą... Kombinuję tak, że wyciągam średnią między pierwszą i drugą i taką wpisuję w wykres... Ale może nie ma potrzeby bym mierzyła tej pierwszej? Jak myślicie? Mówi się, że powinno się tą pierwszą. Ale pierwszą pierwszą, czy pierwszą gdy już tak całkiem wstaje i zbieram się do pracy...

 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 8 lutego 2017, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Taka rtęć nie jest toksyczna, opary tak, w postaci ciekłej taka ilość mogłaby zostać połknięta i nic by się nie stało, posprzątałam bałagan i po kłopocie, zastanawiało mnie tylko mierzenie temperatury o późniejszej porze, po całym dniu aktywności.

  Agnesqe, najlepiej byś robiła mierząc temperaturę przed pójściem do łazienki

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • *Sylwia Autorytet
  Postów: 3869 1341

  Wysłany: 14 lutego 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  polecam termometr owulacyjny geratherm bezrtęciowy. Bardzo wygodny i dokładny. :-)

  atdcanliv9ygvyve.png
  atdcx1hprp2ewink.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego