Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury pod pachą?
Odpowiedz

Mierzenie temperatury pod pachą?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet

Wysłany: 13 maja 2015, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mierzy temperature w pachwinie? Wiem, że powinno sie to robic w pochwie, ale mam sklonnosc do infekcji i byle podraznienie powoduje nawroty. Czy temperatura mierzona w inny sposob jest miarodajna?

r9x9d6w.png
    8ms0gsj.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 maja 2015, 06:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod pacha nie poniewaz jest to temperatura zewmetrzna ciala. Jak nie mozesz w pochwie to mierz w odbycie badz pod jezykiem. Tylko pamietaj ze za nim pod jezykiem zmierzysz nie wolnno chyba przez dwie godziny jesc ani pic. Ale jesli bedziesz rano po obudzeniu sie mierzyc tak jak powinnns no to nie ma problemu.

Redhotka lubi tę wiadomość

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

dokladnie - ja tez od zawsze mierze w jezyku, po prawej str zawsze i tez sie sprawdza. Wazne by codziennie to samo miejsce bylo, jedna zasada, by nie zmieniac termometru w trakcie trwania cyklu, nowym mierzyc ewentualnie od kolejnego cyklu.

Tez sie martwilam, ze moze jakiejs infekcji sie nabawie, jak bede mierzyc w pochwie i jakos tak latwiej mi z rana ten termometr wlozyc pod jezyk hehe :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego