X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury pod pachą?
Odpowiedz

Mierzenie temperatury pod pachą?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mierzy temperature w pachwinie? Wiem, że powinno sie to robic w pochwie, ale mam sklonnosc do infekcji i byle podraznienie powoduje nawroty. Czy temperatura mierzona w inny sposob jest miarodajna?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod pacha nie poniewaz jest to temperatura zewmetrzna ciala. Jak nie mozesz w pochwie to mierz w odbycie badz pod jezykiem. Tylko pamietaj ze za nim pod jezykiem zmierzysz nie wolnno chyba przez dwie godziny jesc ani pic. Ale jesli bedziesz rano po obudzeniu sie mierzyc tak jak powinnns no to nie ma problemu.

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

    dokladnie - ja tez od zawsze mierze w jezyku, po prawej str zawsze i tez sie sprawdza. Wazne by codziennie to samo miejsce bylo, jedna zasada, by nie zmieniac termometru w trakcie trwania cyklu, nowym mierzyc ewentualnie od kolejnego cyklu.

    Tez sie martwilam, ze moze jakiejs infekcji sie nabawie, jak bede mierzyc w pochwie i jakos tak latwiej mi z rana ten termometr wlozyc pod jezyk hehe :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ