X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów mój wykres-37dzień-test negatywny
Odpowiedz

mój wykres-37dzień-test negatywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro ze Ty tez dostałaś tą glupią @ bo ja też rano...trzeba się pozbierać i zaczynac starania od nowa. Trzymaj się :)

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he..monka...wziełysmy tego samego dnia ślub:) i widze, że tego samego dnia @..hehe:) Oby w przyszłym cyklu tego samego dnia test pokazał 2 kreski:):):)

    Monka lubi tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri domyślam się co musiałaś czuć. Bardzo mi przykro i powodzenia w następnych staraniach ;)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    he..monka...wziełysmy tego samego dnia ślub:) i widze, że tego samego dnia @..hehe:) Oby w przyszłym cyklu tego samego dnia test pokazał 2 kreski:):):)

    Wiesz co też mnie to rozśmieszyło ;) hehe jakaś telepatia czy co :P też mam taką nadzieje na te 2 kreseczki w tym cyklu :)

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Jeśli mogę coś doradzić to jeśli chodzi o test ciążowy to czytałam kiedyś na internecie że najwięcej kobiet zachwala test Quick View podobno jest bardzo skuteczny i bardzo czuły. Podczas gdy testy innych firm pokazywały I kreskę ten pokazywał II. Wydaje mi się że warto w niego zainwestować. Z tego co pisało na intranecie to jest do kupienia w aptece koszt około 12zł.

    Ale najlepsza beta. Ja bym bete już dawno zrobiła, nawet nie czekała.

    stosowałam quick viue. Niestety pomimo ciąży nie pokazał dwóch kresek. Byłam wtedy 2 dni po terminie miesiączki. Wydałam wtedy pieniądze na 3 testy. Zrobiłam betę i bingo. Od tego czasu robię tylko bete. 100% pewności , można testować wcześniej , a kasa podobna.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    halo dziewczyny....ach katuje jak katuje:( chyba żyła nadzieją. Zrobiłam dziś bete. wyszła 0.10:( także lipa. OB mam za to 8..i bakterie w moczu..ale miesiączki ciągle brak. od poniedziałku dostane antybiotyk na bakterie...a 14 do gina. marzenie prysło jak bańka:( chyba nigdy nie byłam tak zawiedziona jak dziś:(

    ojej :(
    strasznie mi przykro liri, bardzo się pozytywnie nastawiłam. Nie martw się, głowa do góry, trzymam kciuki za kolejny cykl!!! Życzę trafnej diagnozy i szybkiego powrotu do zdrowia, bo jakiś stan zapalny się toczy...

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam kochani, żeśmy sobie tak wczoraj z mężem usiedli w tym naszym smutku i stierdzili, że w tym miesiącu nawet nie spojrzymy na kalendarz....na temperature czy jakies testy owulacyjne. Pojedziemy sobie w przyszły weekend w góry...i będziemy korzystac z zycia i z miłości...i może będzie nam dane...ale jeżeli, to dowiemy się przez przypadek..bo nawet nie bede wiedziala kiedy bede miala nastepną @. Życze wam z całego serca powodzenia.... i mój mąż też wam tego życzy:)

    иιєиσямαℓиα, Libra, Monka, mindusia lubią tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    powiem wam kochani, żeśmy sobie tak wczoraj z mężem usiedli w tym naszym smutku i stierdzili, że w tym miesiącu nawet nie spojrzymy na kalendarz....na temperature czy jakies testy owulacyjne. Pojedziemy sobie w przyszły weekend w góry...i będziemy korzystac z zycia i z miłości...i może będzie nam dane...ale jeżeli, to dowiemy się przez przypadek..bo nawet nie bede wiedziala kiedy bede miala nastepną @. Życze wam z całego serca powodzenia.... i mój mąż też wam tego życzy:)

    to jest jakieś rozwiązanie. Powiem ci , że ja też miałam wszystko odstawić , testy , liczenie, sprawdzanie, ale u mnie skończyło się inaczej :).... zamiast odstawić to wszystko, to po roku przerwy wracam do mierzenia temperatury :). Endokrynolog mi zaleciła.Muszę się jeszcze poobserwować :). Porobię badania hormonalne, poobserwuję cykl , spróbuję poprawić jakość śluzu i jak wszystko będzie ok, to odstawiam to wszystko i idę do immunologa, po ostateczność....sterydy...
    Życzę ci dużo szczęścia!!Odpoczynek na pewno się wam przyda i zdecydowanie nie zaszkodzi na staranka :)!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 21:21

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    i dzisiaj rano wstałam...zmierzyłam temp.- 35,2...masakra...poszłam do ubikacji i tu niestety ,,niespodzianka" :( pozdrawiam was :(

    NO PRZYKRO MI KOCHANA '
    ale zyczę powodzenia w nowym cyklu
    p.s. zdrowiej szybciutko :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri to dobry pomysł z tym wyjazdem :) bardzo trzymam kciuki za fasolkę:) musi się udać! :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri uważam że to bardzo dobry pomysł. Ja tez zaprzestałam mierzenia temperatury w tym cyklu skończyłam z testami i czuje się o wiele lepiej.
    czasami lepiej jest pewnych rzeczy nie wiedzieć. Bo potem jest tylko niepotrzebne załamywanie się. A z tym wujazdem to bardzo dobry pomysł.
    Sama chętnie bym gdzieś z mężem wyjechała ale my to dopiero raczej na wakacjach, jak mąż będzie miał w pracy wolne.

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri zgadzam się w zupełności z mindusia kochana wyjedziecie razem odpoczniecie od tego wszystkiego taki odpoczynek te razem wspólnie spędzone chwile na pewno wam pomogą

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ