X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mój wykres dla ekspertek ;) Z czystej ciekawości proszę o opinie ;)
Odpowiedz

Mój wykres dla ekspertek ;) Z czystej ciekawości proszę o opinie ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kinkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=https://zapodaj.net/9647e39b0f297.jpg.html>1519328210441874814022.jpg</a> dziewczyny niewiem czy testy owulacyjne wyszly dobrze ? doradzcie

    kinkaa
  • kinkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d6748785c362c.jpg.html

    kinkaa
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 i 5 są najbliżej pozytywnego wyniku, ale moim zdaniem ciągle kreski na nich nie są identyczne, a więc są negatywne.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ