X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

moj wykresik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hellokitty Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomozecie kobietki moje? co myslicie? jakas szansa jest ze zazieleni sie w koncu?
    931a7aa22fc5fe8379d81fb1734f006b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 14:13

    :)
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 18 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować i już ;-) trzymam kciuki ja jestem w 10 dpo.

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj :-). Wyglada bardzo obiecujaco! Powodzenia! :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ