X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Może mi ktoś pomóc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Może mi ktoś pomóc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/2979edff2f73aba749fa74cde784a5f8

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobny temat już jest... po co zakładać drugi, prawie taki sam?
    Tutaj nie ma czego interpretować. Żeby na temat wykresu można było coś powiedzieć, trzeba temperaturę mierzyć codziennie rano o tej samej porze, przed wstaniem z łóżka, po minimum 3 godz śnie. U Ciebie zaś jest kilka temperatur w różnych odstępach czasu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 11:29

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli nie jestem w stanie przespać min 3h w ciągu nocy? Podaje te temperatury których jestem pewna. Szkoda że nie da się nic powiedzieć na ten temat :(

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro nie przesypiasz 3 godzin, to spróbuj przynajmniej codziennie rano o tej samej porze mierzyć (najlepiej jeszcze zanim wstaniesz z łóżka). Wykres może nie będzie idealny, ale już bardziej będzie można go zinterpretować. Trzymam kciuki i powodzenia;)

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ