X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mozecie zerknac? Mam bardzo male skoki.
Odpowiedz

Mozecie zerknac? Mam bardzo male skoki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegladam wykresy (ciazowe) i mam wrazenie ze doslownie wszystkie dziewczyny maja spory skok temperatury o 0.4 conajmniej. A u mnie? Zawsze jakies marne 0.2 moze. Nie przejmowalabym sie tak i powiedziala ze kazda jest inna ale skoro jednak kazda ma duze roznice temperatur miedzy pierwsza a druga faza cyklu tylko nei ja to chyba jednak cos ze mna nie tak:/. Mozecie zerknac?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny skoczek ;) Ja bym się nie przejmowała. Sama raz mam wysokie, a raz nie

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Przegladam wykresy (ciazowe) i mam wrazenie ze doslownie wszystkie dziewczyny maja spory skok temperatury o 0.4 conajmniej. A u mnie? Zawsze jakies marne 0.2 moze. Nie przejmowalabym sie tak i powiedziala ze kazda jest inna ale skoro jednak kazda ma duze roznice temperatur miedzy pierwsza a druga faza cyklu tylko nei ja to chyba jednak cos ze mna nie tak:/. Mozecie zerknac?

    Też się martwiłam, że mam tylko 0.2, pytałam ginekologa i powiedział, że nie ma się czym martwić. 0.2 to minimum i jeśli jest to jest super :)

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Unlike ale jesli sie martwisz ze moze maly skok jest spowodowany slaba jakoscia jajeczka to moze sa jakies naturalne sposoby? wiem na pewno ze inozytol i soja poprawiaja jakosc jajeczek...ale soja nie dla ciebie bo masz owulacje normalne.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ