X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Na ile dni przed @ spadła Wam temperatura?
Odpowiedz

Na ile dni przed @ spadła Wam temperatura?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malgos91 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ile dni przed @ spadła Wam temperatura? Czy jest jakaś "reguła" ( dzień wcześniej, kilka dni) ?

    Kasia 83 lubi tę wiadomość

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły. Najczęściej spada dzień przed, albo w dniu @. Ale może zacząć już wcześniej, albo dopiero jak @ już trwa. To zależy od kobiety. Jak będziesz obserwować cykle, to będziesz widzieć, jak się u Ciebie temperatura zachowuje i kiedy spada najczęściej.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, musisz to poobserwować. Najczęściej spadek temp oznacza że @ jest naprawdę blisko, więc kilka dni to na pewno nie będzie. U mnie jest tak, że jak temp. rano spadnie to w południe już jest @, czasem bywa tak że rano jest jeszcze wysoka a wieczorem już przychodzi @, czyli de facto nawet nie zdążę tego spadku odnotować

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Sala Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie stopniowo spada dopiero w trakcie miesiaczki, a zupelnie wraca do normy gdzies 6-7 dnia cyklu.

    a.trześnik lubi tę wiadomość

  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam znów mierzyć temperaturę po pewnej przerwie. Ale jeżeli chodzi o spadek przed okresem wygląda że nic sie nie zmieniło. Zawsze stopniowo przed - jakieś 3-4 dni spada poniżej temp.podstawowej. myślę że u każdej może to wyglądać trochę inaczej.

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temperatura spada stopniowo jakoś 2-3 dni przed okresem. Więc jeżeli zanotuję sobie dwudniowy spadek temperatury pod koniec cyklu to wiem,że okres przyjdzie.

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawniej przed poronieniem spadała mi już 2 dni przed @. Teraz widzę konkretny spadek dzień przed, kolejnego znow troszkę spada i pojawia się @. Jak widać, każda z nas inna :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • a.trześnik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temperatura nie jest wyższa niż 36.12 :( Może to dla tego , że mierzę ją zawsze o 4 rano.Ostatnio mierzyłam o 4 miałam 36.09 a o 7 dwa stopnie więcej.Myślę, że godzina mierzenia ma duże znaczenie.

    Zdążyć przed 40 :D
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki jak myślicie dobra mam temp

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak że najpierw jeszcze ciut temperatura mi się lekko podnosi po czym na drugi dzień drastycznie spada. Za 2 dni mam okres.
    Np teraz. Temperatura trzyma mi się w górze a dziś jeszcze trochę urosła, czyli jutro pewnie spadnie i w piątek będę miała okres.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami spada mi dzien przed czasami w dniu @ a ostatnio trzyma sie nawet jak okres sie konczy i dopiero spada np.2 dni po okresie. Wiec jak moje poprzedniczki pisaly reguly nie ma ;)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spada stopniowo od pierwszego dnia cyklu.

  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja prawdopodobnie jestem w 15 dpo... wowczas wystąpił bardzo książkowy śluz płodny, ale nie mierzyłam wtedy temperatury, bo karmie ponad roczne dziecko i miesiaczki mam nieregularne. Moja podstawowa temperatura ciała to 36.2, więc gdy mierzyłam 20 stycznia to nie zdziwiła mnie temperatura 36.6 gdyż była to po tym sluzie plodnym wiec po owulacji. Tymczasem od 20 stycxnia do 26 stycxnia temperatura wzrosła do 37.20 (mialam w miedzyczasie infekcje gardla) i teraz pytanie czy infekcja gardla w drugiej fazie cyklu jest w stanie az tak podniesc temperarure ? Czy moge liczyc na to ze sie udalo.... dzis dzien cyklu 32 ale jak mowie mam nieregularne okresy...

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czasem dzień przed a czasem w tym samym dniu. Raz w ogóle nie spadła, dopiero w trzecim dniu okresu.

  • Kasiekg Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi spada dzien przed i w dniu kiedy ma przyjsc @ spada jeszcze nizej i popoludniu pojawia sie @

    Kasiekg
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spada Stopniowo z 2 dni przed okresem by w dzień okresu spadać znacznie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ