X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nadżerka - bardzo prosze o pomoc
Odpowiedz

Nadżerka - bardzo prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jeszcze nie rodziłam ale mam stwierdzona nadzerke ok 2 mm i jest lekko wyczuwalna właśnie jako taka wypukłość lub strupek.

    uwo93e3kacedpezy.png
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była widoczna podczas badania. U Ciebie to pewnie efekt zmian przy porodzie ale zawsze warto dopytać gina. Pozdrawiam

    uwo93e3kacedpezy.png
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ