X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nadzieja że tmo może ten cykl... proszę o wsparcie
Odpowiedz

Nadzieja że tmo może ten cykl... proszę o wsparcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 10 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie, czy w tym cyklu mam jeszcze szanse? Dzisiejsza temperatura podbudowała mnie, jednak test okazał się negatywny. :( Bardzo liczę na ten cykl. Czy Waszym zdaniem może to jeszcze skończyć się zielonym kropkiem? Dajcie mi trochę otuchy ech

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 10 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem zależy jakiej długości masz cykle. Nie mam dużego doświadczenia w mierzeniu temperatury ale wydaje mi się,że póki nie ma @ i temperatura się wzbija to zawsze jest nadzieja.A co do testów to słyszałam różne historie (wynik zakłamany,za wcześnie wykonany test itp.). Życzę powodzenia :)

    wisienka lubi tę wiadomość

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 10 lipca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie. Cykle mam długie, ok 36-dniowe. Ten jest wyjątkowo krótki, ale to przez clostilbegyt. Faza lutealna trwa u mnie 14 dni. Dlatego tak mnie ucieszyła dzisiejsza temperatura, bo 13 dpo zawsze widziałam wyraźny spadek. A tu niespodzianka. Nic czekam do jutra mam nadzieję że się coś wyjaśni.

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 10 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co,po to jest to forum żebyśmy mogły nawzajem się wspierać, doradzać i pocieszać. :) Trzymam kciuki za zielone kropeczki.Jeśli taka temperatura utrzyma się do poniedziałku to ja bym zrobiła betę.

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim Panią ,jestem tu Nowa i nie umiem się tu odnaleźć. Widzę dziewczyny ze dajecie sobie dużo wsparcia w dążeniu do upragnionego celu " zielona kropeczka" . Mam nadzieję że i Ja kiedyś dostanę od Was wsparcie. Życzę powodzenia i dobrego nastroju bo to potrzebne nam wszystkim. Pozdrawiam

    Nona, vanessa lubią tę wiadomość

    Alina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:43

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ