Forum Temperatury, wykresy, płodność Nagle ovu linia przerywana
Odpowiedz

Nagle ovu linia przerywana

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2019, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

Czy mogłabym Was prosić o pomoc.

Dziś, w 20 dc zaznaczyłam śluz rozciągliwy i na wykresie zmieniła mi się linia ovu z czerwonej na przerywaną.

Jak to rozumieć? Jeszcze się nie poddaję chociaż temperatura dziś lekko spadła... Nie moge znaleźć nic ani na forum ani w internetach

Wklejam wykres i bardzo dziękuję za pomoc!

https://ovufriend.pl/graph/cf902b648da7132483145fd0cfca8a9d

Pozdrawiam
    Natalia

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 17:42

• Scandi90 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2019, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia DRP wrote:
    Hej dziewczyny

Czy mogłabym Was prosić o pomoc.

Dziś, w 20 dc zaznaczyłam śluz rozciągliwy i na wykresie zmieniła mi się linia ovu z czerwonej na przerywaną.

Jak to rozumieć? Jeszcze się nie poddaję chociaż temperatura dziś lekko spadła... Nie moge znaleźć nic ani na forum ani w internetach

Wklejam wykres i bardzo dziękuję za pomoc!

https://ovufriend.pl/graph/cf902b648da7132483145fd0cfca8a9d

Pozdrawiam
    Natalia
    Ładnie jest wyjaśnione w informacjach odnośnie wykresu. Jeśli po domniemanej owulacji wystąpi czynnik ( np sluz) wskazujący na płodność to wtedy of bierze pod możliwość że owulacja się przesunela i dlatego wstawił linię przerywana. Jeśli po owulacji nic nie będzie zaburzalo objawów, czyli nie wystąpi sluz plodny to będzie linia ciągła. Mam nadzieję że jasno. Wejdź w interpretacje wykresu i tam znajdziesz miejsce gdzie jest więcej informacji na ten temat.

22.07.2019 Aniołek (9tc)
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2019, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdecznie dziękuję Scandi, przeoczyłam to....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.