Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nagłe skoki temperatury
Odpowiedz

nagłe skoki temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2015, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wstępie zaznaczę, że nie wiedziałam, gdzie umieścić temat. Od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (na obniżenie testosteronu), więc w ciąży nie jestem. Od dłuższego czasu mam bóle w okolicach pachwin i podbrzusza. Dziś przy 'ataku bólu' spadła mi nagle temperatura do 34,6, dostałam drgawek z zimna, później znów podniosła się do 37,6 i lał się ze mnie pot. Wizytę u ginekologa mam na początku grudnia, więc oczywiście wspomnę o tym, ale ja jestem z tych, co się bardzo przejmują i chciałabym wiedzieć, czy któraś z was miała coś podobnego i o czym to może świadczyć?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ