X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nie wiem co myśleć
Odpowiedz

nie wiem co myśleć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zasmucona Znajoma
    Postów: 27 21

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście tak kiedyś , temp mi coś szaleje dziś powinnam dostać @ . A wczoraj miałam 36.40 a dziś nagły wzrost 36.97. Wydaje mi sie ze to nie ciąża.

    f2w3skjo5q1u5oj6.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test ciążowy? Jak nie, to myślę, że warto kupić i sprawdzić. Rozwieje wątpliwości... patrząc na Twój wykres zastanawiam się dlaczego jeszcze nie testowałaś....??? Zieloności!!!:-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 13:49

    zasmucona, RofTW lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam podobnie niby nie miałam owulacji już mi pokazało że nie mam dni płodnych a dzisiaj zapaliło się na zielono i też temperatura skacze. O co chodzi? Pierwszy cykl jestem na ovu i jestem zszokowana. Pomóżcie bo nie wiem co o tym myśleć.

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zasmucona wrote:
    Czy miałyście tak kiedyś , temp mi coś szaleje dziś powinnam dostać @ . A wczoraj miałam 36.40 a dziś nagły wzrost 36.97. Wydaje mi sie ze to nie ciąża.

    Zrob test. Taki spadek i wzrost tem moze rzeczywiscie zwiastowac ciaze albo @...

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Dziewczyny ja mam podobnie niby nie miałam owulacji już mi pokazało że nie mam dni płodnych a dzisiaj zapaliło się na zielono i też temperatura skacze. O co chodzi? Pierwszy cykl jestem na ovu i jestem zszokowana. Pomóżcie bo nie wiem co o tym myśleć.

    Na Twoim wykresie widoczny jest brak wyzszych tempepratur, ktore wystepuja po owulacji. Mozliwe,ze to cykl bezowulacyjny. Dzisiejszy skok moze zwiastowac @. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

    ovufriend.pl
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dlaczego ovu pokazało znowu zielone światło bo tego nie potrafię zrozumieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dlatego ze sluz zaznaczylas rozciagliwy... Moj wykres tez jest szalony.

  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia widzę że ty masz podobny wykres do mojego choć mnie to i tak chyba nikt nie przebije.Jak oglądam innych dziewczyn wykresy to czarno na białym wszystko widać a u mnie ach szkoda gadać same góry i doliny.
    No właśnie nie wiem dlaczego ale mój śluz był taki białawo przezroczysty ale się rozciągał tak na 1,5 cm.

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Ale dlaczego ovu pokazało znowu zielone światło bo tego nie potrafię zrozumieć?


    Dlatego,ze zaznaczylas sluz plodny i wtedy ovu daje zielone swiatlo :)
    rozciagliwy sluz nie wystepuje tylko w okresie okoloowulacyjnym. Bywa,ze sie pokazuje tez w inne dni :)

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez wczoraj pokazal zielone swiatlo. Tak robi jesli zaznacza sie sluz wodnisty albo rozciagliwy. Ja mam dzis dostac@ wiec chyba raczej to nie jest sluz plodny:) byc moze sie opozni bo bylam chora.. Ale az o tyle chyba owulacja by sie nie opoznila..

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też poproszę o interpretacje cyklu kompletnie nie wiem jak odczytać kiedy były dni płodne. https://ovufriend.pl/przeglad-cykli.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 08:32

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka20 możesz udostępnić wykres?

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7948c7d5456bf43643570ad3a6241ab6.png już powinien być dostępny

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ