X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

niepewnośc ;/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę poprosić o interpretacje mojego wykresu, jest to mój pierwszy cykl kiedy mierzę temp a nie ukrywam że chciałabym miec małego bąbelka :)

    link do mojego wykresu : https://ovufriend.pl/wykres,02765ed1ee2bece356fb3ded67bc71a8.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 00:35

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 23 lutego 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś ci z obserwacją śluzu trochę nie poszło...bo nie możliwe żebyś w ovu miała lepki;D no i serducha troszkę przesuń na dni płodne to będzie większa szansa na bąbelka;D

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mancia91 wrote:
    mogę poprosić o interpretacje mojego wykresu, jest to mój pierwszy cykl kiedy mierzę temp a nie ukrywam że chciałabym miec małego bąbelka :)
    Możliwe jest to że w owulację jest śluz lepki, a po za tym nie wiadomo na ile lepki on był, bo OF nie ma opcji określenia dokładnej jakości śluzu. Śluz może być lepki i mętny,żóltawy albo trochę lepiący sie,przezroczysty i szklisty więc jest różnica między tymi rodzajami śluzu a nie da sie tego uwzględnić. Nie wszyscy mają albo lepki albo rozciągliwy na kilkanaście cm.
    A potrafisz określić w który dzień był najmniej lepki albo bardziej szklisty, przezroczysty? To bardzo ważna informacja i bez niej trudno zinterpretować wykres i określić kiedy były najpłodniejsze dni.
    Zerknij do porad pamiętnikowych ( na niebieskim tle) i dowiesz się dlaczego ten objaw śluzu jest taki ważny. Na nim opiera sie interpretacja i na temp.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Izaczek lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ