Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nietypowy wykres cyklu
Odpowiedz

nietypowy wykres cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 30 października 2016, 23:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czesc. jestem tu Nowa. i dziecko staramy się 3 miesiace. jestem po późnym poronieniu, a właściwie porodzie w 21tygodniu ktory odbył się w czerwcu. miesiaczki mialam dopiero dwie, poprzedni cykl był również dlugi, ale był wyraźny skok temperatury i wyraźne 2 fazy temperatur. temperatur obecnego cyklu nic nie rozumiem i proszę o pomoc. czy cykl jest wyraźnie bezowulacyjny, nietypowy czy moze sugeruje ciaze? bardzo proszę o waszą opinię!!

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 30 października 2016, 23:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dajcie mi znać czy wg widzicie mój wykres. jeżeli nie to proszę o podpowiedź co zrobic zeby był widoczny :)

 • barbarah Przyjaciółka
  Postów: 119 56

  Wysłany: 31 października 2016, 06:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie jest widoczny, musisz to udostępnić. Możesz podać link do niego.

  Aniołek 07.2017
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 31 października 2016, 10:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

 • kuki123 Koleżanka
  Postów: 40 17

  Wysłany: 2 listopada 2016, 13:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  jak wklejam twój link wyskakuje mi mój bieżący cykl, może musisz udostępnić swój żeby był widoczny

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 listopada 2016, 12:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ok. posiedze trochę wieczorem przy tym i postaram się coś coś Tym zrobić :) niestety wykres i pytanie jest już nie ważny bo pojawiła się @. teraz zaczynam 3 cykl starań. pierwszy wykres mialam wyraźnie owulacyjny. niepokoi mnie to ze moje cykle są długie 34-38dni. mój lekarz powiedział że jeżeli nie uda nam się do końca roku będziemy stymulować owulacje. dwóch niezależnych lekarzy powiedziało mi ze mam cechy zespół policystycznych jajników, jednak ani jeden ani drugi nie powiedział że napewno go mam. w ciaze zaszlam, wielkość macicy i jajników jest prawidłowa. mimo to nie mogę zajść w ciaze :( czy któraś z Was spotkała się z cyklami bezowulacyjnymi po porodzie? albo z podobną sytuacja do mojej? jak wygląda taka stymulacja jajeczkowania? w pierwszą ciaze zaszlam w 2 cyklu po odstawieniu tabletek. teraz niestety nie jest to takie proste :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ