Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska temperatura - czy to normalne?
Odpowiedz

Niska temperatura - czy to normalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasiaBaby Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mierzę temperaturę zawsze około godziny 6:00. Zastanawiam się, czy to normalne, że moja temperatura ciała przed owulacją zawsze wynosi od około 34,9 do 35,7? W fazie lutealnej mam temperaturę około 36,3 (rzadko kiedy jest wyżej). Mierzę dwoma termometrami i oba wskazują tyle samo. Czasem zdarza się, że w ciągu dnia temperatura wzrasta mi do 36,5, ale rano zawsze mam bardzo niską. Jestem szczupła, ważę 45 kg, robiłam badania na tarczycę - jest wszystko w porządku. Jestem też niskociśnieniowcem. Czy powinnam się martwić tą temperaturą? Czy to możliwe, że taka po prostu moja natura?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 14:53

    kika1205 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że nie masz czym się martwić. Taka natura, już widziałam kilka takich wykresów z niskimi temperaturkami.

    KasiaBaby, Lilia1987, kika1205 lubią tę wiadomość

  • Lilia1987 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tej godzinie nie licz na ponad 37 stopni, czasami wstaję o 5:30 i mam 36,4
    Gdy mierze tak jak zwykle to robię to mam 36,6 przed owulacją i po niej 36,8-37,0

  • kika1205 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszające jest to co piszecie kochane, bo moja temperatura przed owulacja też nie dobija do 36 stopni.

    kika1205
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam taka zawsze niską ;) w ciazy mialam skok do az 36,7 chyba ;)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • mephala246 Znajoma
    Postów: 18 21

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem niskotemperaturowcem... ale w dodatku odryłam jeszcze coś bardziej dziwacznego... mam wyższe tempki mierzone pod pachą ( z ciekawości mierzyłam ) niż w buzi... i to az o 5-6 kresek.... którym wierzyć?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ