X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska temperatura przy duphastonie
Odpowiedz

Niska temperatura przy duphastonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renata27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Miałam monitorowana owulacje usg która była w 14dc. Od 15 dc biorę duphaston. Mam go brać przez 14 dni, jeśli beta będzie pozytywna to nie przerywać. Dziś już jest 26dc A temperatura jest cały czas niska. Nie wzrosła pomimo potwierdzonej owulacji u lekarza i zażywania duphastonu. Czy w takim razie jest szansa na ciążę czy nie łudzić się że się udało? Doradzcie:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ