Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niższa temperatura w cyklu i skąpe krwawienie
Odpowiedz

Niższa temperatura w cyklu i skąpe krwawienie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • katece Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, temperaturę śledzę przez 10 cykli, w każdym cyklu poziom temperatury w poszczególnych fazach był powtarzalny (I faza - ok. 36,4, II faza - ok.36,7). W tym cyklu (dzisiaj 15dc) zauważyłam że temperatura jest zauważalnie niższa niż zawsze (36,05-36,25). Godzina pomiarów zawsze taka sama, miejsce pomiaru i termometr ten sam. Czy któraś z Was zauważyła u siebie coś takiego i czy jest to normalne?
  Oprócz tego od kilku cykli miesiączka jest bardzo skąpa - zawsze (kilkanaście lat) trwała 5 dni i musiałam zmieniać podpaskę co kilka godzin przez te dni, a teraz właściwie gdyby nie względy higieniczne to mogłabym używać jednej wkładki na cały dzień, jest to bardzo skąpe krwawienie.
  Jest to dopiero 5 cykl starań i wiem że to nie dużo, ale zaczynam doszukiwać się powodów i jeśli powyższe "objawy" mogą coś znaczyć to może czas już wybrać się do lekarza...

  30 l.
  Córeczka czerwiec 2018 (po rocznych staraniach)
  Starania o drugi cud od maja 2019
  Poronienie samoistne listopad 2020 6tc.
  31.12 - bHCG 19
  02.01 - bHCG 69
  04.01 - bHCG 203
  08.01 - bHCG 1940
 • Miła mama Ekspertka
  Postów: 129 68

  Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym Ci radziła wybrać się do lekarza i najlepiej prywatnie. Trochę nie rozumiem że lekarze każą przyjść dopiero po roku starań na wizytę. I szczerze to najlepiej poprosić lekarza żeby zrobił badania i monitoring. U mnie niby wszystko było ok okres co 33 dni ovu wyznacza owulacje a u u lekarza byłam w 15 dc i tez na usg było wszystko super pecherzyk odpowiedniej wielkości itp. jednak Chodziłam co dwa dni na monitoring i się okazało że z pęcherzyka zrobiła się torbiel krwotoczna. I teraz dalej chodzę na monitoring zeby zobaczyć czy to tylko jednorazowa sytuacja czy się powtórzy. Jak się powtórzy to od następnego cyklu leczenie. A tak jak bym czekała rok i dopiero po roku zaczęły by się badania obserwacja.... więc po co czekać :-)

  relgtv73pc766c4e.png

  8599csqvx4nl1z7a.pngt

  Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ