X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Opiernicz od ginekologa
Odpowiedz

Opiernicz od ginekologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Właśnie wróciłam od ginekologa.Powodem wizyty były długie cykle ok 40 dni i pół roku bez rezultatów w staraniach o dziecko. jak usłyszał że piję inofem na własną rękę to dostałam taki opiernicz że ho ho ho. Twierdzi że nie wolno brać bez konsultacji z lekarzem i bez badań żadnych castagnusów, inofoliców i tym bardziej luteiny itp.Czy Wasi lekarze też tak reagowali na takie wiadomości? Czy faktycznie jest to aż tak szkodliwe branie bez konsultacji???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 14:35

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 7 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie lekarz pochwalił i pogratulował mężowi żony 0sarcastic.gif
    jak dowiedział sie jakie mężusiowi witaminy zaserwowałam :D Myślałam że padne jak mąż wymieniał co bierze a na pytanie lekarza "kto panu to zlecił" małż odpowiedział "żona..." poczułam sie jak jakiś znachor i guru w małżeństwie 2smiech2.gif

    Nona, Landryneczka, Blondik, Ania1986, Maczek, Agi83, Ewosińska lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A mnie lekarz pochwalił i pogratulował mężowi żony 0sarcastic.gif
    jak dowiedział sie jakie mężusiowi witaminy zaserwowałam :D Myślałam że padne jak mąż wymieniał co bierze a na pytanie lekarza "kto panu to zlecił" małż odpowiedział "żona..." poczułam sie jak jakiś znachor i guru w małżeństwie 2smiech2.gif

    haha, Vanessa, gratuluję świadomego Męża! :) Mój łyka cynk, witaminę C, magnez i B6 oraz kwas foliowy, czasem calcium i D3, a gdyby go ktoś zapytał co tam pije, to nawet jednej nazwy by nie wymienił. Gdybym mu podała cyjanek nawet by się nie spostrzegł :D

    Ja oprócz tego co mąż łykam wiesiołek. Jutro mam wizytę u "nowego" ginekologa i zastanawiam się, czy powinnam go informować o suplementacji...

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cud malina wrote:
    Hej.Właśnie wróciłam od ginekologa.Powodem wizyty były długie cykle ok 40 dni i pół roku bez rezultatów w staraniach o dziecko. jak usłyszał że piję inofem na własną rękę to dostałam taki opiernicz że ho ho ho. Twierdzi że nie wolno brać bez konsultacji z lekarzem i bez badań żadnych castagnusów, inofoliców i tym bardziej luteiny itp.Czy Wasi lekarze też tak reagowali na takie wiadomości? Czy faktycznie jest to aż tak szkodliwe branie bez konsultacji???

    Inofem to suplement diet, nie wydaje mi się, żebby dietę należało konsultować z lekarzem. Jasne, że musi widzieć na wszelki wypadek jakby to miało z czymś reagować albo coś blokować itd., ale bez przesady Roll_Eyes_Smiley_by_Mirz123.gif . Luteina to hormon, to zupełnie inna sprawa, jest na receptę i to o czymś świadczy.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ