X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovarin,komu i na co pomogl:)?
Odpowiedz

Ovarin,komu i na co pomogl:)?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,kupiłam ten Ovarin..i z racji ze jeste od niedawna na rynku to nie wiele o jego działaniu mozna sie dowiedziec..chodzi mi o konkrety typu czy pomogl by wystapiła owulacja,czy skrocil np cykl(przy dlugich wczesniej) no i czy pomogl zajsc w ciaze:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Yoko Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje od 3 miesiecy. Cyklu nie skrócił, ale mam 31 dni więc bez masakry. Owulację przez większość cykli miałam, ale co kilka miesiecy nie i czasem przez to mialam torbiele czynnosciowe. Ostatnio za kazdym razem bylo cialko zolte. W ciąży nie jestem jeszcze niestety.

    1t1y38r.png
    3fwjw70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:43

  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzyj ten wątek: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ovarin,9753.html
    Zaczęłam brać Ovarin w aktualnym cyklu (ale dopiero w 16dc), więc pewnie dopiero w kolejnym odczuję jakieś skutki.

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się, chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie Ovarinu...
    Brałam go aby wyregulować i skrócić sobie cykl..I już przy pierwszym cyklu mi pomógł...Tzn przywrócił mój cykl na normalną moją długość tzn 30 dniu a nie 46 jak ostatnio miałam, miałam w tym cyklu piękną owulację i liczę na piękną zieloną kropkę

    Existenz lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi wydłużył. Zawsze jak w zegarku 30 dni a teraz 31 przedostatnio a ostatnio 32. Ale hormony mam nie w normie wiec może była owu w tych dłuższych wiec może działa...

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle 30-32 dniowe to nadal baaaaardzo regularne cykle :)

    JagnaaJankowskaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i tak :P ale wiesz ten jeden dzień czekasz dłużej na @ i myslisz ze moze to juz ciąża :D

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które stosujecie ovarin. Bierzecie jeszcze jakieś inne suplementy?

    Aniołek 07.2017
  • AlicjaWBK Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mi mój ginekolog przepisał we wrześniu po laparoskopi bo po zabiegu miałam nie regularne @ po trzech mc wszystko wróciło do normy. Do tego witaminy prenatalne i kilka innych witamin.

    Zaczynamy starania 😉👩🏻‍❤️‍👨🏻
    Ja 34 lata👸🏻 AMH 0,2
    Nosicielstwo Łamliwego X, zespół Sjogrena,
    On 47 lat 🤴🏻Stan super, brawo Ty 👍🏻
    + Sati 9 lat 🐈
    Bocian Katowice
    Kwiecień 2022 - AK - decyzja zapadła
    No i mamy 6 szans na 👨‍👩‍👧
    Wiara czyni cuda...
    4 ❄️❄️❄️❄️
    13.05.22 transfer ❄️
    25.05.22 test + beta 🙏🏻
  • Renia34 Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA postanowiłam brać wszystko co polecają aby zmaksymalizować szansę... czyli: Ovarin, olej z wiesiołka, len mielony, magnez, wit. B6, Castagnus...
    Ale o efektach napiszę za jakiś czas bo dopiero zaczełam to wszystko stosować
    Nie wiem czy dobrze celuję z tymi suplementami bo śluzu zawsze trochę mam, cykle regularne ale... do 5 dni plamień przed miesiączką, libido ZERO, pęcherzyki dojrzewają ale pękają dopiero po Pregnylu, no i przede wszystkim brak dzidziusia od kilku lat starań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 11:50

    8 lat starań
    f2w3s65ggpg5kd7e.png
    1 poronienie - 8 t.c. Marysia 💔
    endometrioza Ist (ogniska usunięte 28.11.2019r.)
    nietolerancje - nabiał wszelki, drożdże
    MTHFR C6777T homozygota
    kom NK 21% ; niska IL 10
    H.pylori i Ureoplasma wyleczone
    stosuje: metylowana B12, metylowany kw. foliowy, 5-P-5, wit. D, kwasy Omega 3
    dodatkowo w ciąży: Acard, Clexane, Luteina, Encorton
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia trzymam mocno kciuki, niezły zestaw sobie zapodałaś :D

    Renia34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Biorę Ovarin od ok. 3 cykli. Zauważyłam rzadsze bóle głowy i mniej brązowych plamień w środku cyklu, które pojawiały się raz na jakiś czas.
    Pozdrawiam

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    witam się, chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie Ovarinu...
    Brałam go aby wyregulować i skrócić sobie cykl..I już przy pierwszym cyklu mi pomógł...Tzn przywrócił mój cykl na normalną moją długość tzn 30 dniu a nie 46 jak ostatnio miałam, miałam w tym cyklu piękną owulację i liczę na piękną zieloną kropkę

    Hej a jak się czujesz?

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Moniaaa91 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 14 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Ovarin od września. Obniżył mi się po nim poziom testosteronu, który wcześniej był lekko podwyższony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey hey, również stosuje ovarin dopiero od stycznia, ale przynajmniej dzięki niemu mam owulacje przy jednym jajniku który jest osłabiony.

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje ovarin od tego cyklu, czyli jakies dwa tygodnie i mam wrazenie ze sluz mi sie poprawil. Wczesniej przez rok bralam inofolic i az tak dobrego sluzu nie miewalam.

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuję Ovarin od dwóch cykli i znikają plamienia przed @. Wyniki badań hormonalnych mam w porządku, nie przyjmowalam nic innego więc chyba on pomógł.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ