X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ovu była czy będzie?
Odpowiedz

ovu była czy będzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 23 października 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam w czwartek u gin i powiedział że jest pęcherzyk i że pęknie około niedzieli,myślicie że ovu już była ?martwią mnie te nie za wysokie temperatury :/ 2d082a428e426d4ace49ccdb3f98a3c4.png

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • azja1990 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 23 października 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze temperatura może rosnac nawet około 3 dni po owulacji. Dlatego tak ciężko określić Kiedy ona jest :/

  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 24 października 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff of zaznaczyło owulację :)

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ