X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ovu nie może się zdecydować
Odpowiedz

ovu nie może się zdecydować

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja pierwsza obserwacja cyklu więc nie wiem co i jak u mnie przebiega. Ovu trzeci raz wyznaczył dzień wystąpienia owulacji, najpierw podał dzień 14 później 17 a teraz 23. Dla mnie 23 dzień to totalna pomyłka i bzdura. Nie wiem co o tym myśleć, pomożecie?

    https://ovufriend.pl/graph/1ce41f438f086c2c6ef6bccd2f426ccf

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 dc jako owulacja to bardzo prawdopodobne. :) Tym bardziej, że śluz się zgadza.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest tak, najpierw dał 14dc, czyli po skoku, ale masz zaznaczony kremowy śluz więc program nie był pewny, następnie zmienił na 17dc, bo miałaś spadek temp i płodny śluz.
    Pewnie zostawiłby na 17dc, ale w 22dc zaznaczyłaś niską temperaturę, a jako że kolejna była wyższa z płodnym śluzem, przeniósł na 23dc.

    A tak na prawdę polecam monitoring - 80% pewności że owulacja była, tylko ciąża daje 100% pewności.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ