X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie wyznaczyl mi owulacji, a testy ovu ja potwierdzily. Co robie zle?
Odpowiedz

Ovu nie wyznaczyl mi owulacji, a testy ovu ja potwierdzily. Co robie zle?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzien ovulacji mialam wysoki skok temperatury, znacznie wyzszy niz w poprzednich dniach. Test owulacyjny to potwierdzil, a na moim wykresie jest napisane, ze owulacja nie zostala jeszcze wykryta. Obecnie mam 22 dc. O co chodzi? Co robie zle? Dziewczyny pomozcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wyglada ze albo masz zapisana zignorowana temperature, albo nie uznal Ci tego skoku wg wyliczen to tempka sie powinna podniesc o 0,2 a u Ciebie wyszło duzo wiecej.Natomiast czym Ty robisz testy skoro mialas owulke jeden dzien a powinna byc od czasu zrobienia testy do 36 godzin a tez nie masz tego na wykresie.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne NIE potwierdzaja owulacji tylko wystapienie piku LH który rośnie przed owulacją a to że pik LH wzrasta nie znaczy że do owulacji doszło.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to sie wydaje, ze skok byl albo w dniu gdy byla zaklocona albo dzien wczesniej, ale to takie gdybanie. Na oko to mona liczyc, ze teraz jestes w 9 dniu fazy lutealnej. @ potwierdzi lub wykluczy moje domniemania, chyba, ze w ogole nie przyjdzie czego zycze :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ