X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów OVUF przesunęło owulację dlaczego
Odpowiedz

OVUF przesunęło owulację dlaczego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pytanie ovuf przesunęło mi po 5 dniach owulację z 17 dc na 18 dlaczego i czy to normalne w co mam wierzyć? Proszę o odpowiedz bardziej ode mnie doświadczone kobitki :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Ptasiulka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero drugi cykl prowadze na ovu i zastanawiam sie kiedy ovu wyznacza owulacje, wtedy jak juz sie odbyla wedlug niego, czy tego samego dnia co przewiduje hmm, u mnie juz polowa cyklu a nic sie nie dzieje, moze to przez to, ze nie mam wykupionego pakietu premium ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odp masz pod wykresem :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ