X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów OVUF przesunęło owulację dlaczego
Odpowiedz

OVUF przesunęło owulację dlaczego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pytanie ovuf przesunęło mi po 5 dniach owulację z 17 dc na 18 dlaczego i czy to normalne w co mam wierzyć? Proszę o odpowiedz bardziej ode mnie doświadczone kobitki :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mi przesunelo na 8 a potem na 10 dzien... Zglupialam

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie kolejna tempka spadła dlatego tego dnia pewnie nie bylo owu

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego wierzysz programowi w sprawie, która dotyczy żywego organizmu?
    Ovu to program, którego zadaniem jest jak najwcześniejsze wykrycie jakichkolwiek oznak owulacji, jesli wprowadzasz nowe dane, które sugerują, że owulka mogła być jednak później to zmienia zdanie.
    Zamiast ślepo polegać na programie sama zgłębiaj tajniki wiedzy o swoim ciele, metody NPR. Poznasz swoje ciało i nie będziesz opierała sie tylko o program komputerowy.

    FITop1.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie opieram się tylko na programie po prostu zdziwiło mnie że po 5 dniach program przesunął owu stąd pytanie przecież logiczne ze program opiera się tylko na pewnych danych i to statystycznie wszystko działa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 10:29

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie przesunął z 25dc na 18...i nie wiem o co chodzi...

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ