Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja a temperatura
Odpowiedz

Owulacja a temperatura

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dusia89 Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    142208507aa45d9131bd665f2decbcda.png

Witam. Jestem zdezorientowana tym cyklem... czy owulacja była? temperatura spada.. ja czuje lekkie bóle od kilku dnie, takie jak na miesiączkę i mam wzdęty brzuch.

wnidmg7y3r7e3nug.png

ex2b8u699a8qowv6.png

26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 7 września 2017, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, przyjmujac,ze owulacji nie bylo, to co jeszcze moze wywolac skok temperatury po domniemanej owulacji oraz wywolywac pozytywne testy owulacyjne?Czy podejrzenie pco moze miec na to jakis wplyw?

860i3e5edambhnvb.png
  • dusia89 Ekspertka

Wysłany: 7 września 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnież pcos może mieć wpływ na testy owulacyjne.

Paula_30 lubi tę wiadomość

wnidmg7y3r7e3nug.png

ex2b8u699a8qowv6.png

• melba Autorytet

Wysłany: 8 września 2017, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najpewniej zbadać progesteron -mówi się,że najlepiej 7dpo. Ale jak mnie się zdarzał jakiś cudaczny cykl to wynik pokazywał czy do owu doszło czy nie.

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • dusia89 Ekspertka

Wysłany: 8 września 2017, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam 8 dzień po a jest weekend a w poniedziałek to już będzie za późno :(

wnidmg7y3r7e3nug.png

ex2b8u699a8qowv6.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego