X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja a testy, temperatura i odczucia.
Odpowiedz

Owulacja a testy, temperatura i odczucia.

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 14 lipca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...faktycznie, był spadek, no a teraz sie utrzymuje....ciekawe...moz to TO....:)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy owulacja mogła wystąpić pomimo negatywnych testów owu? czy któraś z was tak miała?

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl, pewnie ! Ja tak miałam, albo mam po prostu zbyt małe stężenie tego hormonu, albo zapomniałam i za dużo piłam przed testowaniem i rozwodniłam mocz, albo nie trafiłam w godzinkę, albo robiłamwszystko zgodnie z instrukcją, wychodziło cały czas negatynie, a na usg potwierdzona owulka.

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważne, że usg potwierdziło owu:)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam w tym cyklu, aktualnie owu potwierdzona usg, a testy negatywne nawet dzisiaj. Pozytywne były tydzień temu, kiedy na pewno owu nie było. Te testy wg moich doświadczeń są mało wiarygodne.

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ