Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Oznaki a temperatura
Odpowiedz

Oznaki a temperatura

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Antoś Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 28 września 2016, 18:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,
  mój wykres wskazuje coraz bardziej, że jestem w ciąży, lecz uważam, że to nie możliwe, bo mam objawy jak co miesiąc na okres, który lada dzień nastąpi, dlaczego więc objawy jak na miesiączke w tym wykresie zwiększają prawdopodobieństwo ciąży, skoro nawet temperatura spadła jak przed okresem...

  Ania
 • Antoś Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 28 września 2016, 19:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  nie o to mi chodziło, tylko detektor, który jest obok wykresu sugeruje, że jestem w ciąży i podaje mi 68% pozytywnego testu... a ja czuję, że zbliża się okres i te informacje na stronie ovufriend w moim kalendarzu mnie kołują... a to jest mój wykres i chyba nie ma co liczyć w tym miesiącu już na ciąże, zaglądnij do niego jakbyś mogła...
  34eba64f974419cbab14cb86eb19cc44.png

  Ania
 • Daphne Przyjaciółka
  Postów: 132 35

  Wysłany: 28 września 2016, 20:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chodzi o to że w dniu w którym jesteś np 12dpo ilość pozytywnych testów ciążowych przy takich samych objawach jak Twoje wynosiła 68% wśród wykresów udostępnionych przez inne użytkowniczki ovufriend:) czyli jeżeli dziś zrobiła byś test prawdopodobieństwo wyniku pozytywnego wynosi 68%.
  Nie sugeruj się tym aż tak bardzo:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego