X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Oznaki a temperatura
Odpowiedz

Oznaki a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Antoś Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    mój wykres wskazuje coraz bardziej, że jestem w ciąży, lecz uważam, że to nie możliwe, bo mam objawy jak co miesiąc na okres, który lada dzień nastąpi, dlaczego więc objawy jak na miesiączke w tym wykresie zwiększają prawdopodobieństwo ciąży, skoro nawet temperatura spadła jak przed okresem...

    Ania
  • Antoś Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie o to mi chodziło, tylko detektor, który jest obok wykresu sugeruje, że jestem w ciąży i podaje mi 68% pozytywnego testu... a ja czuję, że zbliża się okres i te informacje na stronie ovufriend w moim kalendarzu mnie kołują... a to jest mój wykres i chyba nie ma co liczyć w tym miesiącu już na ciąże, zaglądnij do niego jakbyś mogła...
    34eba64f974419cbab14cb86eb19cc44.png

    Ania
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 28 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to że w dniu w którym jesteś np 12dpo ilość pozytywnych testów ciążowych przy takich samych objawach jak Twoje wynosiła 68% wśród wykresów udostępnionych przez inne użytkowniczki ovufriend:) czyli jeżeli dziś zrobiła byś test prawdopodobieństwo wyniku pozytywnego wynosi 68%.
    Nie sugeruj się tym aż tak bardzo:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ