X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów PCO podejżenie i owulacja ?
Odpowiedz

PCO podejżenie i owulacja ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Proszę was o poradę :) byłam na usg narządów rodnych w 24 dc . Lekarz ma podejrzenia pco . Około 2 dni temu czułam że podskoczyło mi libido a teraz moje piersi od wczoraj stały się bardziej wrażliwe , takie troszkę obrzmiale . Czy to może sygnalizować ze była owulacja ? Pare dni temu miałam przez 4 dni plamienia . Co o tym sadzicie ? czy jedenk pęcherzyk mógł dojżec i owulka była ? mimo tego pco ? zmienilam sposob odzywania na zdrowszy dodam :)

    aga2319 lubi tę wiadomość

    żoneczka
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:02

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoneczka przy pcos wystepuja owulacje, tylko rzadziej sie trafiaja...mierzysz tempke? w sumie teraz to tylko ona moglaby dac jaki obraz...a szyjka, sluz? objawy moga wskazywac na fl, ale przy pcos i mega dlugich cyklach moze tak byc co kilka dni...na jakiej podstawie masz podejrzenie pcos?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Wam za odpowiedzi :* Podejżenie pco jest przez lekarza . Zrobił usg i miałam same małe pecherzyki . Bylo ich w granicach do dziesieciu . nie stwierdzono tez oznak przebytej owulacji ... :(

    żoneczka
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoneczka: przede wszystkim przejdź się po lekarzach :) Mój poprzedni lekarz stwierdził po usg i badaniach, że mam PCOS, kazał mi już natychmiast w ciąże zachodzić, nastraszył mnie wizją bezpłodności i w ogóle jakieś dantejskie sceny mi rysował. W panice poszłam do innego specjalisty (najlepsza opinia w Krakowie) i facet go wyśmiał, powiedział, że na usg pęcherzyki w normie, widać, że owulka będzie lada moment, a jedyne co potrzebuję to luteina, bo mam niski progesteron.

    48f411ed51.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz aktualnie jestem u ginekolog Pani jest baaardzo chwalona -doktor n.medycznych . To własnie ona uspokoiła mnie ze to nie musi być pco . Natomiast sama nie wiem co myslec , bo mimo badan ktore obejżała z usg ( kto inny mi je robił ) powiedziala ze nie do konca wygladam jej na pco...ale boje sie ze chciala mnie pocieszyc...dala mi takie zalecenia , i diete jak przy pco

    żoneczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ