X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, brak owulacji?
Odpowiedz

Pierwszy wykres, brak owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koja wrote:
    A u mnie tempka sie podnisła na szczeście...co prawda dopiero w 24dc ale dobrze ze w gole :) Jak myślicie system mi dobrze zaznaczył ten 24 dzien czy też może powinna być 22..dzien wczesniej test owulacyjny wyszedl mi pozytywnie i wydawal mi sie ze sluz tez byl okej...

    Test owu pokazuje, że owulacja powinna wystąpić za 24-72 godziny. Poza tym tylko, że powinna, zdarza się, że test pozytywny, organizm podchodzi do owu, ale do niej nie dojdzie wcale, albo będzie np jeszcze jedno podejście, kolejny test będzie pozytywny i owulacja dopiero później.

    Patrząc na wykres 22 owulacji według mnie na pewno nie było. uważam, że 24 mogła byc, ale poczekaj jeszcze jak przez następne dni temperatura będzie wyglądała to będziesz pewna czy faktycznie owu była :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No waśnie zauważyłam że testy owulacyjne to tylko podpowiedz..15dc mi też wyszedł pozytywnie i nic z tego nie było...dobrze że znalazłam to mierzenie temp. bo w poprzednim cyku chyba też sie tak złapałam...ok 17dc mi wyszło pozytywnie i byłam pewna że wcelowałam idealnie w owu...a biorąc pod uwage że cykl trwał 37 dni to teraz już wiem że to było mało prawdopodobne

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu troche pomarudze..to mój pierwszy wykres wiec sie nim jakoś trasznie emocjonuje :)

    Jak myślicie czy w 4dpo mogło nastąpić zagnieżdżenie zarodka? Co prawda spadek tempki nie był jednodniowy tylko dwudniowy...ale za to po nim nastąpił wzrost do temperatur jakich jeszcze nie miałam...:)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Pomoże ktos w interpretacji wykresu?bo ja to juz wariuje.
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna musisz mierzyć temp. o jednej godzinie, przed wstaniem, bo ruch zmienia temperaturę. Napisałam ci pod wykresem, najlepiej nastawić budzik na jedną godzinę, najlepiej wczesną, mierzenie elektronicznym termometrem trwa minutę, więc nawet się nie zdążysz rozbudzić i śpisz dalej, a wykres będzie miarodajny, bo z twojego bieżącego nic nie wynika. Ani że była owulacja, ani że jej nie było. :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ