X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres - interpretacja
Odpowiedz

Pierwszy wykres - interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Mierzę temperaturę tak na poważnie dopiero pierwszy cykl, od 3 się staram, stąd moja prośba do Was bardziej doświadczonych w wykresach temp użytkowniczek o interpretację, komentarz co do mojego wykresu. Z góry dzięki za każdy post. Pozdrawiam

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owulacja mogła być między 16 a 17dc, co potwierdzałoby pojawienie się płodnego śluzu.

    Pamiętaj, że owulacja jest potwierdzona w 100% tylko w jednym przypadku - jeśli będzie ciąża. Nawet monitoring nie daje stu procent, ponieważ nie raz widziałam tu już wykresy "bezowulacyjne" z potwierdzeniem od gina, że "nie pękło" a ciąża jest ;)

    Póki co wszystko super - śluz był, test na +, seks był, podniesiona temperatura też.

    Zajście w ciążę to w cholerę szczęścia, a nie tylko powyższe aspekty. W odpowiednim momencie muszą się spotkać jajnik z plemnikiem, odpowiednio dzielić, dobrze zagnieździć.

    Trzymam za Ciebie kciuki :*

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Też myślę, że owulacja była ale tak jak mówisz tyle jest czynników poza samą owulacją, że nic nie jest pewne aż się potwierdzi. A tobie szczerze gratuluję! :-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • bubka Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj dziewczyny czy któraś z was pomoże mi zinterpretować wykres/
    https://ovufriend.pl/graph/a87537815efd970df691bfa493a3afaf

    BUBA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ