Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres - interpretacja
Odpowiedz

Pierwszy wykres - interpretacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ancymonek Przyjaciółka

Wysłany: 2 marca 2015, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Mierzę temperaturę tak na poważnie dopiero pierwszy cykl, od 3 się staram, stąd moja prośba do Was bardziej doświadczonych w wykresach temp użytkowniczek o interpretację, komentarz co do mojego wykresu. Z góry dzięki za każdy post. Pozdrawiam

2fwayx8dnseoztue.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 2 marca 2015, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem owulacja mogła być między 16 a 17dc, co potwierdzałoby pojawienie się płodnego śluzu.

Pamiętaj, że owulacja jest potwierdzona w 100% tylko w jednym przypadku - jeśli będzie ciąża. Nawet monitoring nie daje stu procent, ponieważ nie raz widziałam tu już wykresy "bezowulacyjne" z potwierdzeniem od gina, że "nie pękło" a ciąża jest ;)

Póki co wszystko super - śluz był, test na +, seks był, podniesiona temperatura też.

Zajście w ciążę to w cholerę szczęścia, a nie tylko powyższe aspekty. W odpowiednim momencie muszą się spotkać jajnik z plemnikiem, odpowiednio dzielić, dobrze zagnieździć.

Trzymam za Ciebie kciuki :*

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • ancymonek Przyjaciółka

Wysłany: 2 marca 2015, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Też myślę, że owulacja była ale tak jak mówisz tyle jest czynników poza samą owulacją, że nic nie jest pewne aż się potwierdzi. A tobie szczerze gratuluję! :-)

2fwayx8dnseoztue.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • bubka Znajoma

Wysłany: 4 marca 2015, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj dziewczyny czy któraś z was pomoże mi zinterpretować wykres/
    https://ovufriend.pl/graph/a87537815efd970df691bfa493a3afaf

BUBA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego