X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamienie po miesiączce ;(
Odpowiedz

Plamienie po miesiączce ;(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem, ponieważ po miesiączce która trawała w miarę normalnie ok 6 dni do dziś pojawia się brązowe plamienie. Nic mnie nie boli, nie swędzi, czuję się ok. Dziś 11 dc i plamienie nadal jest. Powiedzcie mi czy to może być efekt przyjmowania duphastonu (biorę go w 2 fazie)? Jestem praktycznie co miesiąc u gin. Mam na bieżąco robione usg - nie mam polipów, ani żadnych odchyleń...W 3 dc robiłam hormony, wszystko w normach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak brałam Duphaston miałam 6 dni plamień przed miesiączką i 4 dni plamień po....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze Ci się tak robiło tzn. w każdym cyklu?? JA zauważyłam, że to nie pierwszy taki cykl... może i początki zbiegają się z początkiem brania dupka... Lekarz kazał Ci odstawić czy jak to się zakończyło?? Dostałam dupka na plamienia przed @ , na to pomogło.. ale za to mam plamienia po @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze brałam jak lekarz kazał pomimo plamień lecz niestety mi nie pomógł, dalej mam chyba cykle bezowulacyjne. Zmieniłam lekarza i przestałam brać duphaston...Moim zdaniem za jakiś czas unormuje się Tobie cykl, tylko u mnie to falernie działa....

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:58

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 02:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, u mnie ostatnio @ zaczyna się 3/4 dniowym plamieniem. Miałam tak już kilka razy.
    Raz nawet miał 3 dni plamień, 4 dni przerwa i dopiero @.
    Myślicie,że powinnam to skonsultować?

    kita lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:58

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Hmmm, u mnie ostatnio @ zaczyna się 3/4 dniowym plamieniem. Miałam tak już kilka razy.
    Raz nawet miał 3 dni plamień, 4 dni przerwa i dopiero @.
    Myślicie,że powinnam to skonsultować?
    Skonsultuj, ale z dobrym lekarzem.. ja na początku byłam u ginki co się bała wypisać mi luteinę bo nie wiedziała jaką dawkę... to była strata czasu.

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że plamienia to dosyć częsta przypadłość Nas staraczek .
    U mnie też jest ten problem ... plamienia przed @ jak i po . Prawdopodobnie za niski progesteron który teraz mam nadzieję że się unormuję bo od dzisiaj zaczęłam brać 3 tab. na dzień Luteiny 50mg. Chociaż mam nadzieję że bardziej pomoże mi w zagnieżdżeniu się mojego skarba i utrzymania go niż by plamień nie było . Teraz zależy mi tylko na tym by się udało . Reszta ...nie liczy się .

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się przyłączę do tematu...Mój stały ginekolog jest aktualnie na urlopie więc poszłam do pierwszego lepszego jak to się mówi. Plamić zaczęłam 7 lutego po ok 5 dniach jakby normalna @ przez jakieś 6 dni.. no i plamienie aż do teraz.. Musiałam przełożyć HSG. Dostałam skierowanie w styczniu po tym jak mój gin się dowiedział, że miałam zabieg laparoskopowy na brzuchu. Rok temu miałam podobny problem kilka cykli.. ale potem jakoś sam się rozwiązał. cykle były ok 27-29 dni bez plamień przed, ale za to plamiłam w środku cyklu. Każde usg było ok........ Już w poprzednim cyklu były te plamienia po... ale nie przed.. a teraz to już 17 dzień.. Przyczyny tego zjawiska się nie dowiedziałam niestety. Zalecenia - jak w ciągu 2 -3 dni będzie dalej kapać to wziąć 10 dni duphaston po 2 tabletki dziennie i po tym powinno stanąć! Już sama nie wiem co robić żeby nie namieszać mojemu ginowi.. w ulotce czytałam że faktycznie można tak stosować w przypadku takich krwawień.. A u Was może w końcu się kazało czemu tak się dzieje?

    niedoświadczona 32
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ