X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamienie po stosunku
Odpowiedz

Plamienie po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 28 listopada 2014, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochałam sie dzisiaj z mężem troszke agresywniej niż zwykle (wolna chata hehehe )) a po wszystkim zauważyłam na papierze toaletowym oraz na bieliźnie rozwodnione ślady krwi. Od tamtego momętu pobolewa mnie lewa strona podbrzusza. Przy dotyku ta strona brzucha jest jakby napięta i wyczuwam liczne zgrubienia... Czy to moze miec związek z moim obecnym cyklem bezowulacyjnym?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to raczej jakieś malutkie uszkodzenie, bez związku z cyklem...

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 28 listopada 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze :) tyle sie naczytałam o pękajacych cystach czy innych tego typu potwornościach,ze juz sama spanikowałam :)

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 28 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie można od razu zakładać najgorszego :) może jakieś obtarcie czy coś tego typu. Jak się szaleje to potem różnie bywa ;) ;P

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ