X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów plamienie śródcykliczne
Odpowiedz

plamienie śródcykliczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem od 8 miesięcy biorę luteinę od 16 dnia po 2 tab. przez 10 dni na skrócenie i wyregulowanie miesiączki bo zazwyczaj trwał one od 33-39 dni,ale ostatnie dwa miałam tak samo po 31 dni od 3 miesięcy mam zawsze przed okresem 2-3 dni plamienie brązowe i od razu dostaję okres który trwa do 5 dni, Ostatni cykl trwał 31 dni i trzy dni przed miałam plamienia czyli norma...w nowym cyklu teraz 23dc dostałam brązowe plamienia ale słabsze niż zazwyczaj.... tak się zastanawiam czy to możliwe żeby przy braniu luteiny dostać plamienia śródcyklicznego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy jest mozliwe zeby mi sie az tak mocno skrocil cykl az o 8 dni?

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie środcykliczne nie oznacza ,że cykl się skonczył,trwa on nadal i dni cyklu liczy sie normalnie dalej...poczytaj o tym tutaj ,dobra strona, ostatnio Asta wrzuciła w jakimś wątku na forum dziewczyna miała podobny problem

    http://www.rodzina-naturalnie.home.pl/www/index.php/instrukcja/#krwawienie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za steonke... a tak teraz sie zastanawiam ze raczej przy braniu leteiny nie powinno byc szans na wystapienie krwawienie srodcyklicznego wiec moze to plamienie implantyczne...sama juz nie wiem..

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jest szansa na fasolkę to owszem i to jest mozliwe :)powodzenia

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • monikaw86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w takiej samej sytuacji co ty też chyba mam plamienie śródcykliczne gdyż obecnie temperatura moja utrzymuje się na wysokim poziomie 1f865330cbf07363450168d6789a6748.png

    monikaw86
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie o Tobie pisałam wcześniej :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z resztą wszystko wyjdzie samo już nie długo bo za 5 dni mam dostać okres choć mam nadzieje że nie będzie go... :)

  • monikaw86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam ostatni okres 22 grudnia plamienia 15 stycznia od dwoch dni zauważyłam czeste oddawanie moczu ale może to być spowodowane iż na dworzu jest zimno oraz bol piersi są wrażliwe na dotyk. Poczekam jeszcze troche i zrobie test

    monikaw86
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej samej sytuacji - też prawdopodobnie miałam plamienie/krwawienie śródcykliczne - temperatura w pierwszej fazie jest u mnie wysoka jak nigdy, piersi pobolewają jak na okres, wszystko wskazuje na typowe objawy przed @. :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • monikaw86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia_:) wrote:
    Jestem w tej samej sytuacji - też prawdopodobnie miałam plamienie/krwawienie śródcykliczne - temperatura w pierwszej fazie jest u mnie wysoka jak nigdy, piersi pobolewają jak na okres, wszystko wskazuje na typowe objawy przed @. :)
    To jesteśmy w takich samych sytuacjach hmm ciekawe jak to się skończy ...

    monikaw86
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem tego ciekawa, tym bardziej, że pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją...Niepokoi mnie to trochę, ale mam nadzieję, że jednak nie oznacza to nic groźnego i wszystko się jakoś "na dniach" u nas wyjaśni. :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja zmagam się z plamieniami śródcyklicznymi co miesiąc odkąd odstawiłam tabletki anty (listopad 2012). Ale obecne "cyrki" już mnie przerażają. Zaczęłam właśnie nowy cykl (chyba), od 4 dni miałam plamienia (malinowe, ale na wkładce czysto-tylko w trakcie badania szyjki widziałam krew). Dzisiaj już kilka kropelek krwi wylądowało na wkładce, więc zaznaczyłam okres. szkopuł w tym, że moje cykle zawsze były ponad 40 dniowe, a teraz niby 29dni. Dodatkowo temp. wcale nie spadła. Objawów jak na okres też nie mam (żadnych skurczy macicy). Wizytę u mojego gina. mam w następny pon., na podstawie USG pewnie stwierdzi, w której fazie cyklu jestem. Zamieszczam link do mojego wykresu, jeśli ktoś chciałby popatrzeć na te moje dziwy.

    656604ba433997391f422ece57f3d488.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 06:11

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyla pod wykresem masz opcję "udostępnij wykres" wchodzisz w zakładkę i przekopiowujesz nam tutaj, bez tego nic nie zobaczymy.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ