Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci
Odpowiedz

Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 września 2017, 10:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, natknęłam się na taki program wraz z objaśnieniem jak go użyć w celu wyznaczenia największej płodności u kobiety w oparciu o właśnie Księżyc . Nie będę szczegółowo opisywała bo wszystko jest ujęte w instrukcji , na stronie ,której link podaję poniżej.
  W wielkim skrócie, każda z nas jak się rodziła to miała Księżyc w konkretnej planecie i w tym programie jest zawarta prognoza płodności oraz jest możliwość zaplanowania płci ( autor twierdzi,że ma aż 98% trafności w planowaniu płci)
  Chciałabym się podzielić z tym Z Wami,mam nadzieję,żę się przyda :)

  www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego