Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci
Odpowiedz

Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 września 2017, 10:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, natknęłam się na taki program wraz z objaśnieniem jak go użyć w celu wyznaczenia największej płodności u kobiety w oparciu o właśnie Księżyc . Nie będę szczegółowo opisywała bo wszystko jest ujęte w instrukcji , na stronie ,której link podaję poniżej.
  W wielkim skrócie, każda z nas jak się rodziła to miała Księżyc w konkretnej planecie i w tym programie jest zawarta prognoza płodności oraz jest możliwość zaplanowania płci ( autor twierdzi,że ma aż 98% trafności w planowaniu płci)
  Chciałabym się podzielić z tym Z Wami,mam nadzieję,żę się przyda :)

  www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ