X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci
Odpowiedz

Płodność kobiety a Księżyc oraz planowanie płci

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 września 2017, 10:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, natknęłam się na taki program wraz z objaśnieniem jak go użyć w celu wyznaczenia największej płodności u kobiety w oparciu o właśnie Księżyc . Nie będę szczegółowo opisywała bo wszystko jest ujęte w instrukcji , na stronie ,której link podaję poniżej.
  W wielkim skrócie, każda z nas jak się rodziła to miała Księżyc w konkretnej planecie i w tym programie jest zawarta prognoza płodności oraz jest możliwość zaplanowania płci ( autor twierdzi,że ma aż 98% trafności w planowaniu płci)
  Chciałabym się podzielić z tym Z Wami,mam nadzieję,żę się przyda :)

  www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ