Forum Temperatury, wykresy, płodność Plodny śluz brak skoku temperatury
Odpowiedz

Plodny śluz brak skoku temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina012 Debiutantka

Wysłany: 7 marca, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂. To mój pierwszy cykl kiedy mierze temperaturę oraz pierwszy cykl w którym pije zioła ojca sroki i biorę ovarin. Od początku cyklu temperatura utrzymuje się od 36,6-36,4 zaobserwowalam ból jajników jak na owulacje oraz plodny śluz wczoraj wieczorem śluz jak kurze białko aktualnie jestem w 14 dc od 3 dni zaobserwowalam spadek temp 36,2 do tej pory nie odnotowałam zadnego skoku czy to możliwe, że owulacji moze nie być mimo, że występują jej objawy? Boję się, że coś sobie popsulam tymi ziołami...

• szamanka91 Autorytet

Wysłany: 8 marca, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz dalej temperaturę bo owu może być później. Według śluzu to ostatni dzień szczytu śluzu to owu. Ja zawsze mam spadek temperatury w dzień owulacji :) pozostaje ci działać i pewnie jutro lub pojutrze będzie skok temp

Starania od sierpień 2018
    Cykle bezowulacyjne
    CLO 3 cykle - nieudane
    Aromek 3 cykle - nieudane
    W planach HSG
    On: morfologia 8%

Walczymy dalej : )
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.