X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 18 lutego 2016, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo po poronieniu nie mogłyście zajść w ciążę? Co pomogło? Chodzi mi o samoistne, bez zabiegu.

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 8 miesięcy i nic

  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszym samoistnym 3 miesiące, a robiłaś jakieś badania co mogło być przyczyną

    Jej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ