X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Początkująca - pomocy :)
Odpowiedz

Początkująca - pomocy :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, prosze o pomoc w interpretacji mojego wykresu,nie mam pojęcia co się wyprawia :( według moich odczuć owulacja była około 2 lutego, jednak temperatury jakieś takie niskie, zresztą już 16 dpo by było a @ brak. jak myślicie, czy ovufriend dobrze zaznaczył owu?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to wygląda mi to na cykl bezowulacyjny. Czasem taki może wystąpić co jest normalne :)
    Bo temperatury faktycznie prawie na takim samym poziomie są. Był minimalny wzrost i ovufriend sie tym zasugerował. Ale ogólnie podobny poziom temperatury jest.
    Ale różne kwiatki już widziałam :) jeśli byłoby to jednak 14 albo 16 dpo to spróbuj test zrobic a może akurat u Ciebie bez jakiegoś wielkiego skoku byłoby :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze miałaś takie długie cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie aż tak, ogólnie moja "norma" to 35-40 dni
    w tamtym roku miałam jeden taki dłuższy cykl i bezowulacyjny (w moim odczuciu oczywiście, bo na żadne monitoringi nie chodzę). teraz jednak w okolicy 2 lutego na serio odczuwałam moje standardowe objawy owulacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ