X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów podwyzszona temp w czasi okesu..
Odpowiedz

podwyzszona temp w czasi okesu..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co moze oznaczac wysoka temp juz w takcie okresu i zaraz po nim? zawsze w czasie @ mialam niska i po niej tak samo a tu taki skok? wiecie co to moze oznaczac?

    kasia :)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w poprzednim cyklu odnotowałaś trzydniowy skok temperatury?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Czy w poprzednim cyklu odnotowałaś trzydniowy skok temperatury?

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html#
    to link do mojego poprzedniego wykresu

    kasia :)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasi pod wykresem masz opcję "udostepnij wykres" wybierasz zakładkę link i wklejasz go tutaj :)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Kasi pod wykresem masz opcję "udostepnij wykres" wybierasz zakładkę link i wklejasz go tutaj :)


    https://ovufriend.pl/graph/6766fb97a9973bb5b8a1b1acbb336cad
    :)

    kasia :)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wcześniejszy wykres (poprzedni?), bo aktualny już widziałam, a przydałoby się jeszcze kilka informacji z poprzedniego.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    A wcześniejszy wykres (poprzedni?), bo aktualny już widziałam, a przydałoby się jeszcze kilka informacji z poprzedniego.


    https://ovufriend.pl/graph/75592aaeb640821d0bd6025aa3fc5a35

    kasia :)
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 14 marca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis 3 dzien miesiaczki a temp nadal w granicach 37. w poprzednich cyklach wynosila 36.6-36.8 ale raczej nie wiecej, ma ktos pomysł co to może oznaczac?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 14 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela - obserwuj się dalej. To co nazywamy spadkiem temperatury to jest spadek z poziomu wyższych temperatur do poziomu niższych. Następuje różnie - przed miesiączką albo w trakcie. Temperatura w ogóle jest dość wrażliwa na zmiany, jest wiosna, możesz tak reagować na alergeny w powietrzu ;)

    A jeżeli tempka utrzymuje się na stałym poziomie od połowy poprzedniego cyklu do końca miesiączki, to testuj ;)

    marcela29 lubi tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam do końca miesiączki na rozwój temperatury, a potem zobaczymy..ale wątpię, żeby coś z tego było bo @ całkiem normalna, jak co miesiąc

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ