X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Podwyższona temperatura po okresie
Odpowiedz

Podwyższona temperatura po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnulaZ Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 4 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 12dc a temperatura dalej jest podwyższona. W tych dniach powinnam mieć 36,4-36,5, a od ostatniej owulacji i okresu, który pojawił się o kilka dni za wcześnie mam temperaturę na wyższym poziomie. Czy któraś z Was miała taki przypadek? jakie mogą być przyczyny takich temperatur ? Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Dla porównania daję poprzedni oraz bieżący wykres

    8cefd1bf42e22ac626174015e535eab4.png

    38e605a1a9db6114612763266329b86f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 23:01

  • Natii Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja dopiero drugi cykl mierze temperatury i nie wiem jaka mialam poprzednia na samym poczatku cyklu ale teraz 6dc 38.8 i 7dc 36.6 i tak sie zastanawiam czy to normalne bo wiekszosc dziewczyn pisze ze maja o wiele mniejsze...

    6f5bc7ee5e.png 2dr870w.jpg
  • AnulaZ Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często jest tak że temperatura dopiero spada w trakcie lub po okresie. Nie wiem jakie miałaś najniższe temperatury, ale być może Twoja średnia temperatura będzie wyższa niż u innych dziewczyn i to nie jest nic niepokojącego. Ważne jest aby zaobserwować skok temperatur w trakcie lub po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ