Odpowiedz

Polip HSC Ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwon Nowa

Wysłany: 16 listopada 2015, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny czy któraś z was wie czy polip endometrialny możne utrudniać zajście w ciąże ?
    a jeszcze jedno ważne pytanie ile czasu odczekać trzeba po hsc żeby wznowić starania?

• ania8306 Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2015, 06:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, tak, polipy endometrialne mogą utrudniać zajście w ciążę. Ja miałam HSC dwa razy - wyniki pokazały że mam taki rodzaj polipów, który będzie wciąż odrastał. Po HSC (ja miałam z łyżeczkowaniem) wstrzemięźliwość ze dwa tygodnie... I w nowym cyklu można się starać.
    A ty masz widoczny na usg tak? Jeden?

km5sdf9h71ekp5yd.png
    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego