Forum Temperatury, wykresy, płodność Pomoc w interpretacji testu
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji testu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kinga1420 Debiutantka

Wysłany: 26 marca, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie proszę czy lekko widoczna kreska testowa w teście owu oznacza, że w najbliższych dniach będzie owulacja? Czy któraś z was miała taka sytuację?

Starania od styczeń 2020💗
    Cechy PCOS

prolaktyna 19,67
    Fsh 5,6
    Estradiol 34
    Testosteron 0,34
    Dhea-s 283,6
    Oh-progesteron 1,36
  • AgataAgatka Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska musi być tak samo ciemna lub ciemniejsza niż kontrona wtedy test jest pozytywny i w ciągu 24-36h powinna być owulacja. Obejrzyj sobie na yt lub w googlach jak wyglądają testy w poszczególnych dniach cyklu u innych i czy Twoje będą coraz ciemniejsze. Powodzenia 😉

'93
    Starania od 01.2020
    Hashimoto| Euthyrox 25| 05.20 TSH 2,47
    PCO
    02/03.2020 1cs z clo- cb
    05.2020 2cs z clo
    28.05 ⏸️
    29.05 beta 63,3 mlU/ml
    02.06 beta 528 mlU/ml
  • Klaska Debiutantka

Wysłany: 27 marca, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym dniu cyklu zaczęłaś robić testy?

• Kinga1420 Debiutantka

Wysłany: 27 marca, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam w 5 dniu. Mój problem polega na tym że mam bardzo nieregularne miesiączki teraz brałam luteine na wywołanie i miałam mieć monitorowanie cyklu ale ze względu na sytuację w kraju pozostaje mi tylko domowa obserwacja 😩 ogólnie nie mam pojęcia kiedy się spodziewać owulacji i czy w ogóle 😩😩 temperatura skacze, śluzu nie ma, testy niejednoznacznie... Tracę nadzieję ps. Teraz jestem w 14 dniu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca, 15:35

Starania od styczeń 2020💗
    Cechy PCOS

prolaktyna 19,67
    Fsh 5,6
    Estradiol 34
    Testosteron 0,34
    Dhea-s 283,6
    Oh-progesteron 1,36
  • Annn90 Przyjaciółka

Wysłany: 4 kwietnia, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie jesteś pewna czy test owulacyjny jest pozytywny to polecam apke Femometer. Jest ona w języku angielskim. Jest tam również taka opcja, ze robisz zdjęcie testu i pokazuje mniej więcej jaki jest poziom LH. 🤗 Ja używam i jestem z niej bardzo zadowolona 😁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.