Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu :)
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    59dc6eebc30245f86b3cca0aaa06deb4]59dc6eebc30245f86b3cca0aaa06deb4.png[/url]

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można otworzyć wykresu :) Dodaj link jeszcze raz.

    Irmina
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę skopiować :/

  • dorota14 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o lukniecie na mój wykres czy jest szansa na fasolke?
    ff3d139c06f6e8f537a01cc08470fb83.png

    dorota14
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, możecie zerknąć na mój wykres? Cykle mam 28 dniowe, zwykle dość regularne, pierwszy cykl mierzę temperaturę, czy to normalne, że przed owu temperatura mi rośnie? Parę poprzednich cykli robiłam testy owulacyjne i miałam wg nich owulację 17-18 dnia, czasami 15go, różnie, więc wygląda na to, że jestem jeszcze przed owulacją (dziś 9dc), ale dlaczego ona mi tak rośnie? Któraś z was się z tym spotkała?

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Lori Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myslicie o moim wykresie?

    Lori
  • sylwiaS22 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim spadla mi temperatura o jeden stopien brzuch pobolewa mnie jak na okres czyli marne szanse na ciąże??; (zerknie któraś z was na mój wykres na tablicy??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ