X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy może ktoś mi pomóc z interpretacja tego wykresu. Nie wiem czy owulacja już była, a jeśli tak to kiedy. Nie widzę gdzie wyznaczyć linię podstawową i jak interpretować te wzrosty i spadki temperatur. Ovu nie wyznaczył owulacji. Dzięki i pozdrawiam

  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ewa

    Obserwujesz też śluz i szyjkę macicy? Wygląda na to jakbyś miała owulację ok. 13 dc ale system Ci jej automatycznie nie wyznaczył. Pod opcją w menu "mój wykres" masz też opcję "interpretacja wykresu". Zobacz co tam pisze na temat braku wyznaczenia potencjalnych dni płodnych

    Ewka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka wrote:
    Cześć. Czy może ktoś mi pomóc z interpretacja tego wykresu. Nie wiem czy owulacja już była, a jeśli tak to kiedy. Nie widzę gdzie wyznaczyć linię podstawową i jak interpretować te wzrosty i spadki temperatur. Ovu nie wyznaczył owulacji. Dzięki i pozdrawiam
    Moim zdaniem owu jeszcze nie miałaś. Możesz spróbować też z innymi sposobami wyznaczania owulacji dla pewności. Pozdrawiam 😊

    Ewka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluzu i szyjki macicy nie obserwowałam, ale chyba będę musiała zacząć. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka wrote:
    Śluzu i szyjki macicy nie obserwowałam, ale chyba będę musiała zacząć. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
    Powodzenia 😊

  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak myślicie mogę jutro zrobić rano pierwszy teścik czy jeszcze może nic nie pokazać ? test mam 10 uml

    241072dff94ee0ed3f7c396b4f74b0a4.png

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    Hej, jak myślicie mogę jutro zrobić rano pierwszy teścik czy jeszcze może nic nie pokazać ? test mam 10 uml

    241072dff94ee0ed3f7c396b4f74b0a4.png
    Powoli.... Dobiero jesteś 8 dpo. Czekaj do dnia miesiączki. Ile trwa twoja faza lutealna? Wiesz?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ladybug Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam taki problem bo nie wiem co się że mną dzieje.. rano jak wstałam mialam dziwny śluz z krwią w ciągu dnia przekształciło sie w przybrudzony uplaw.juz mozna powiedzieć że czysto. Obecnie jestem w 25dc, temp 37.5 gdzie caly czas utrzymywała się na poziomie 36.9... mam takie bóle dziwne w podbrzuszu jakby zwiastowalo ciążę.. czy któraś z Was tak miala? Okres przypada na 29dc, czyli jeszcze 4 5 dni.

  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogło być zagniezdzenia zarodka. Poczekaj. Obserwuj temperaturę . I zrób test;) niedlgo;)

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Powoli.... Dobiero jesteś 8 dpo. Czekaj do dnia miesiączki. Ile trwa twoja faza lutealna? Wiesz?
    Wiesz jak to korci czlowieka heheh :D
    a co do fazy lutealnej to wtedy gdy sluz sie zmienil (jezeli dobrze kumam ? ) mysle ze tak kolo 4 albo 5 kwietnia sie zaczęła chyba. a wcześniejszych nie obserwowałam

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to mogło być zagnieżdżenie ale się nie nakręcaj 😉. Zrób test za 5 dni.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze czekam :(

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    Wiesz jak to korci czlowieka heheh :D
    a co do fazy lutealnej to wtedy gdy sluz sie zmienil (jezeli dobrze kumam ? ) mysle ze tak kolo 4 albo 5 kwietnia sie zaczęła chyba. a wcześniejszych nie obserwowałam
    Tak śluz się zmienia, szyjka i jak jest już po skoku temperatury 🙂 czyli u ciebie jest 8 dzień fazy lutealnej tak jak zaznaczyłas. Te cyferki od skoku to właśnie dni 2 fazy. A sorki bo na wykresie zaś coś się pochrznilo bo pokazuje że dziś jest 14.04 :/. Tam gdzie masz wybicie temp to wtedy masz zaznaczony pierwszy dzień? Jak tak plus zmiana śluzu to masz dopiero 5 dzień fazy lutealnej. Więc czekaj do dnia miesiączki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 22:13

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Tak śluz się zmienia, szyjka i jak jest już po skoku temperatury 🙂 czyli u ciebie jest 8 dzień fazy lutealnej tak jak zaznaczyłas. Te cyferki od skoku to właśnie dni 2 fazy. A sorki bo na wykresie zaś coś się pochrznilo bo pokazuje że dziś jest 14.04 :/. Tam gdzie masz wybicie temp to wtedy masz zaznaczony pierwszy dzień? Jak tak plus zmiana śluzu to masz dopiero 5 dzień fazy lutealnej. Więc czekaj do dnia miesiączki




    No coś z miniaturka jest nie tak. Wstawię link może dobrze pokaże. A co do reszty to czekamy :)

    https://ovufriend.pl/graph/241072dff94ee0ed3f7c396b4f74b0a4

  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nadal źle pokazuje. Ale Z tego co napisałaś to dziś jest 6 dzień tej fazy lutealnej w takim razie :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    Niestety nadal źle pokazuje. Ale Z tego co napisałaś to dziś jest 6 dzień tej fazy lutealnej w takim razie :)
    5 dzień a nie 6 bo masz 5 kropek od skoku

    Kiri35 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To mój pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek. Mam już prawie 4 letnia córeczkę, staramy się o drugiego maluszka.
    Dziś 18 dc i zastanawiam się czemu ovufriend nie wyznaczyło jeszcze owulacji? I dlaczego moja temp. Dziś nadal taka sama jak wczoraj :-(
    Będę wdzięczna za pomoc... Zaczynam się martwić :-(

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wyznaczyło owu, bo muszą być przynajmniej 3 dni wyraźnego skoku temperatury

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvi miałam monitorowany cykl. Czwartek pęcherzyk dominujący 15mm endometrium 7,1mm sobota pęcherzyk 19mm i endo 9,1mm. Testy owu w poniedziałek dodatnie, a wczoraj wiem że owulacja była bo ból był taki jak przy owulacji miałam... To jak będą trzy dni wyraźnego skoku to na kiedy on mi wyznaczy ta owulacje? Czy szansę na ciążę są?

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    Witajcie,
    To mój pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek. Mam już prawie 4 letnia córeczkę, staramy się o drugiego maluszka.
    Dziś 18 dc i zastanawiam się czemu ovufriend nie wyznaczyło jeszcze owulacji? I dlaczego moja temp. Dziś nadal taka sama jak wczoraj :-(
    Będę wdzięczna za pomoc... Zaczynam się martwić :-(
    Wg mnie miałaś wczoraj skok :). Jutro zobaczymy jeszcze jaka będzie. Nie masz słabej baterii w termometrze? Owu mogłaś mieć 16 dc ale i wcześniej bo wiesz ze po owu skok może być do 3 dni później

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ