X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomocy z wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 16 marca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dlaczego Jeszcze do tej pory OF nie wyznaczył owulacji? Czy to znaczy że jej nie było, pomimo pozytywnym testom ovu? Któraś może się wypowiedzieć na ten temat? Bardzo bym była wdzięczna

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz owu :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Edycja Autorytet
    Postów: 785 2347

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja proszę o pomoc w zaznaczaniu objawów na wykresie.czemu nie mam możliwości wyboru takich rzeczy jak choroba , ćwiczenia , czy ból lewego jajnika?

  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć i czołem!
    Jestem nowa na ovu, dopiero zaczynam przygodę z mierzeniem temperatury, wykresami itp.
    O dziecko staramy się z mężem już 3-ci cykl- tragedii nie ma, ale wiecie jak to jest, podświadomie świdruje w głowie myśl czy aby na pewno wszystko jest ok. :) Ginekolog na razie problemu nie widzi…

    No i właśnie o wykres chciałabym was zapytać. Czy mogłybyście spojrzeć i ocenić moje bohomazy?
    Wydaje mi się, że coś jest nie tak: 12 dc a tempka skacze sobie z 36,5 na 36,6 i tak w kółko. Już tracę nadzieję na owulację.
    No chyba, że mam felerny termometr (rtęciowy, made in China :) ).
    Co myślicie?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ