X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie dluga faza lutealna
Odpowiedz

Pomóżcie dluga faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę. Uczę się na nowo npr i mam problem.
    Zeszły cykl był prawie książkowy jeśli chodzi o temp. Ze śluzem trocje gorzej ale udalo mi sie zsobserwować 2 faze. A musze podkreslic ze byl to pierwszy okres od porodu i przy pelnym kp juz 4 miesiace po porodxie.
    Natomiast obecny cykl to masakra. Skok temp jest wiec owu była ale śluz to porażka. Jest mieszany raz płodny raz niepłodny. Teraz w 2 fazie zdarza sie sluz suchy ale np z ciagnacym glutem. 2 faza trwa juz min 13dni. Min bo ominelam 3 temp i nie wiem co sie dzialo wtedy.... to juz moj 33dc i nie wiem co jest. Macie jakis pomysł?. Mały od 4 dni je z jakis powodow czesciej niz zwykle

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    Dziewczyny mam prośbę. Uczę się na nowo npr i mam problem.
    Zeszły cykl był prawie książkowy jeśli chodzi o temp. Ze śluzem trocje gorzej ale udalo mi sie zsobserwować 2 faze. A musze podkreslic ze byl to pierwszy okres od porodu i przy pelnym kp juz 4 miesiace po porodxie.
    Natomiast obecny cykl to masakra. Skok temp jest wiec owu była ale śluz to porażka. Jest mieszany raz płodny raz niepłodny. Teraz w 2 fazie zdarza sie sluz suchy ale np z ciagnacym glutem. 2 faza trwa juz min 13dni. Min bo ominelam 3 temp i nie wiem co sie dzialo wtedy.... to juz moj 33dc i nie wiem co jest. Macie jakis pomysł?. Mały od 4 dni je z jakis powodow czesciej niz zwykle

    Masz możliwość wklejenia wykresu albo jego zdjęcia?

    Cykle po porodzie bywają różne. Raz książkowy, następny ciągnący się.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ