Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomóżcie świeżakowi ;)
Odpowiedz

pomóżcie świeżakowi ;)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Amantha Koleżanka
  Postów: 73 14

  Wysłany: 22 lipca 2015, 09:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę Was o pomoc w zinterpretowaniu wykresu, bo patrze jak sroka i nic nie rozumiem ;/ nigdy nie prowadziłam takiego kalendarzyka, ale patrze na wasze i u Was tak ładnie wszystko widać, a ja już tracę siły :(

  cbb1f477b0c64453314af9b65253e73b.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 10:10

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 lipca 2015, 21:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po pierwsze nie zakladamy nowego watku by zadac jedno pytanie.

  Po drugie nic nie zobaczysz z wykresu bo jest zle prowadzony. Tempke mierzymy zawszeno tej samej porze tym samym termometrem w tym samym miejscu, najlepiwj waginalnie lub rektalnie.

  pasia27, Amantha lubią tę wiadomość

 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane, a ja mam wielki problem z rozpoznawaniem wysokości szyjki macicy i śluzu. Tempkę mierzę codziennie o tej samej porze i coś nieco mi świta. Chciałabym naturalnie planować rodzinę, a nie szprycować się chemią, która tak czy owak zawsze ma wpływ na organizm itd. Ogólnie chodzi mi o antykoncepcję naturalną... Jak Wy sobie z tym radzicie, może mi coś zaświta :P

  Diddi
 • Didi18 Znajoma
  Postów: 24 26

  Wysłany: 24 lipca 2015, 17:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak badacie wysokość szyjki macicy? Bo dla mnie mam wrażenie, że jest ona w jednym i tym samym miejscu :P Może użyć w ty celu lusterko będę lepiej widzieć, normalnie ręce mi opadają... Nie chce być maszynką do robienia dzieci tylko je planować. Mam już małego prawie rocznego Bąbelinka, którego kocham najbardziej na świecie. Planuje drugie dziecko mniej więcej za 2 lata. Miałam już jedno poronienie. Niestety u mnie poronienie wynikło z tego że współżyłam z mężem w 4 tygodniu ciąży. Mam absolutny zakaz współżycia jeśli jestem w ciąży. To samo miała z pierwszą ciążą, poprzez współżycie w pierwszych tygodniach ciąży miałam krwawienia i byłam na podtrzymaniu. Niektórzy twierdzą, że to absolutnie nie możliwe, ale ja tego doświadczyłam i jednak to prawda w moim przypadku :,) Trzymajcie się Drogie, Ovufriend :)

  Diddi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ