X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomożecie zinterpretować wykres i czemu brak ovu??:(
Odpowiedz

Pomożecie zinterpretować wykres i czemu brak ovu??:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myslicie czemu ovu nie wystapila,i czemu moja temperatura ciagle spada?:( skonczylam zazywac luteine a okres sie nie pojawil, jedynie w trakcie jej zazywania mialam dwa dni z obfitszym brązowym plamieniem,ale tak sie pogubilam ze nie wiem czy mialam to traktowac jako okres?teraz zadnych plamien nie mam a temp spada,pomozcie prosze!!!

    7336b64b685fcad14b5ad34e9f680a28.png

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agggga może spadek tempki zwiastuje nadejście @ bo po zakończeniu brania luteiny powinna się ona pojawic w ciągu tygodnia chyba...skoro masz wątpliwości i boisz się to najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza usg wszystko wyjaśni, pozdrawiam i 3maj się !

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem bo tak mialam w grudniu i odrazu po 2 dniach od odstawienia normlanie pojawil sie krwisty okres, a tutaj pod czas brania wystapily plamienia a gdy skonczylam wszystko ucichło i z odczuc nie wskazuje nic ze pojawi sie okres hmmm,spadajaca temp wyklucza ciaze, a wizyte mam za 2tyg dopiero;/

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bawiąc się w spekulacje -być może ta seria plamień była według Twojego organizmu okresem,a tera spadek temperatury oznacza szykowanie się do owulacji. Teraz pisze z komórki, jak usiądę do kompa to poszerzę myśl.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie i teraz sama nie wiem jak ja mam to ocenić, czy moj organizm stwierdzil że śilniejsze brązowe plamienie to okres czy moze jeszcze mi sie pojawi zwykly krwisty,a jak sie nie pojawi krwisty to nie wiem czy mam uznac ze okresu nie dostałam czy jak, masakra przez te plamienia tak sie zakrecilam ze teraz juz nie wiemczy nowy cykl mi sie zaczal czy nie:((

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agggga pozostaje uzbroić się w cierpliwość do wizyty u ginekologa. Tylko on będzie w stanie powiedzieć jaka jest sytuacja.
    Właściwie można to zinterpretować na dwa sposoby:

    1. cykl bezmiesiączkowy (http://www.rodzina-naturalnie.home.pl/www/index.php/instrukcja/#cyklebezmiesiaczkowe)
    Teoria mówi o fazie niższych i wyższych temperatur, ale trudno powiedzieć czy luteina nie "ogłupiła" organizmu.

    2. plamienie należy interpretować, jako krwawienie śródcykliczne (http://www.rodzina-naturalnie.home.pl/www/index.php/instrukcja/#krwawienie)

    Jednak bez względu na to czy jest to opcja pierwsza, czy druga - spadek temperatury daje nadzieję na zbliżającą się owulację. Czy dużym problemem będzie dla Ciebie ewentualne posiadanie dwóch cykli na jednym wykresie?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie podobnie. To chyba ta lutka zaburza to wszystko, a miała pomóc. Już sama nie wiem co o tym myśleć.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ po dostawieniu może pojawić się do 14 dni po odstawieniu, stawiałabym że @ przed Tobą, ale jeśli masz się denerwować może warto wybrać się do gina?

  • agggga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis znowu temp skoczyla do 36,3 chyba oszaleje przez to:(:P Wizyte mam 29,oczywiscie powiem lekarce wszystko ale wiadome,ucze sie interpretacji moich wykresow i obserwacji cyklow i juz mam tak namieszane ze nic z tego nie wiem;/

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem spadal do owulacji.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres nie jest taki rozjechany i jest tu jeszcze szansa na owu Przy PCO nieleczonym mozesz miec jedna dwie owulki na rok przy odrobinie szczescia wiecej Przy leczonym PCO owulacji powinno byc wiecej Tempka spadla byc moze na owulacje alenie widze pomiarow od piatku

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ