Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywne testy owulacyjne a brak.okresu
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne a brak.okresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pewne wątpliwości. Mam mało śluzu szyjkowego który jest cały czas biały bądź przezroczysty okres powinnam dostać 6 dni temu dziś wykonałam testy owulacyjne z głupoty w sumie i wyszły wszystkie pozytywne tak samo mocne krechy. Niedawno robiłam testy ciążowe i wyszły słabe kreski że prawie ich nie widać. Nie wiem co o tym myśleć. Miała któraś tak?

• Alunis Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam. 10 dpo test owulacyjny wyszedł mi pozytywny, a na ciążowym była ledwo zauważalna kreska. 2 dni później kreska na ciążowym była już wyraźniejsza... :)

Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

Mutacja czynnika V Leiden hetero.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ